2737
2734

بعضیا باردار میشن  وقتی پسر میشه نمیگن هر چقد میپرسی 

تو دلشون چ فکری میکنن ؟؟

میگن چشم میخوریم .

اخه یه شو مبول این حرفا رو داره  چه چشمی آخه ‌. مگه با اوردن پسر مدال یا جام میدن 

فک میکنن بقیه حسرت میکشن

دوس دارم بکشم اینجور آدما رو یعنی 

بخدا انقد دغدغه داریم ک پسر یادمون نمیاد یعنی 

کاش میشد روشون بگی گمشو بابا

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂

😐اعصابت دلبندم

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکی اونا که جنسیت رو نمیگن...یکی اونایی هم که اسمشو نمیگن قایم میکنن....

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

مثل عرب ها میمونن😏طرز فکر دوره سلجوقی

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
خب نگن بعد که مشخص میشه تو چرا حرص میخوری؟؟؟😐

همین الان ی تاپیک دیدم متنفر شدم یعنی از اخلاقش

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
2738
😂😂😂 من ۳ ماهه باردارم هنوز بهیشکی نگفتم حاملم

منم تا ۳ ۴ ماه اول به جز مامانم به کسی نمیگم....ولی بعدش دیگه میگم 

به مادرشوهرت نگفتی؟

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
یکی اونا که جنسیت رو نمیگن...یکی اونایی هم که اسمشو نمیگن قایم میکنن....

اسمشو نمیگن ؟ ندیدم اسم بچه رو نگن

بیشتر عکس یا چیزی ازش نمیزارن ک چشم میخوره بدم میاد از اینجور ادما ک فکر میکنن بقیه ب اونا فک میکنن

اسمشو نمیگن ؟ ندیدم اسم بچه رو نگن بیشتر عکس یا چیزی ازش نمیزارن ک چشم میخوره بدم میاد از اینجور اد ...

نه مثلا ماه آخر بارداری ان میخوان زایمان کنن میگی اسمشو چی میزاری قایم میکنن نمیگن که چی مثلا.....

اره ما هم داریم.

مامانم تا ۷ ماهگی بارداریم میگفت جنسیت مشخص نیست.

یکی از همسایه هامونم وقتی فهمید بچه دومش دختره تو خیابون حالش بد شد تصادف کرد.

در مورد من و دوستم میگفت نیم وجب بچه ها تا رفتن خونه شوهر زود باردار شدن حالا ما باید برا هر بچه ۷ سال صبر کنیم.

حالا ۲۴ سالمون بود عروسی کردیم باردار شدیم. خودش ۱۳ سالگی شوهر کرد.

2706