2737
2734

پارسال یکی دوبار با شوهرم تو واتساپ صحبت میکردن (صحبت های عادی) بعد ک با من صحبت کرد من کمی سرد باش صحبت کردم 

و دیگه اصلا ب شوهرم پیام یا زنگ نمیداد

کاریم داشت ب من زنگ میزد

تا چند روز پیش بهم پیام داد و من خیییییلی سرد جوابشو دادم (چون خاله م فوت شد فقط یه زنگ کوچولو زد و تسلیت گفت.. و اینم که با شوهرم راحته و شوهرم حتی قبل من یه بار رسمی ازش خاستگاری کرده) 

بعد دیروز دوباره به شوهرم پیام داده و سلام و احوالپرسی و... 

بنظرتون چرا 

و ایا کار من اشتباه بوده یا... 

بنظرتون احتمال داره از لج اینکه من سرد جواب شو دادم ب شوهرم پیام داده(و ایا حق داشته)؟ 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏

به شوهرش بگو

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ب نظرم اصلا کار درستی نی مخصوصا الان ک میگی خاستگاری ام کرده شوهرت قبلا

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2738

چرا وقتی شوهرت قبلا خاستگارش بوده،شوهرت باید جوابشو بده اصلا؟خیلی زودتر از اینا از همون اول به شوهرت میگفتی هیچوقت جوابشو نده

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

کاش این دختردایی هارو اتیش زد که قبلا شوهر ادم خواستگارشون بود منم شوهرم یه دختردایی داره حالا خواستگاری نه ولی وقتی ۱۸سالش بوده شوهرم گفتن اینو بگیر یکم جدی شده که با مخالفت پدرشوهرم رو به رو شده و شوهرم دیگه فراموش کرده حالا هروقت دخترداییشو میبینیم با شوهرم سلامم نمیکنه 😂😂فکر میکنم انتظار داشته شوهرم اصلا ازدواج نکنه از عشق دخترداییش بسوزه و بسازه

جون عمت لایک نکن 😍😍😍

اصلا دوست ندارم هیچ زن نامحرمی چه فامیل چه غیرفامیل چه متاهل چه مجرد به شماره شخصیه شوهرم پیام بده.

چشمات مثل قلب مهربونت آبی از نوع روشنش😍ازم خرده نگیر چرا عاشقشم چون می ارزه به مشکلش😍R
2706