2737
2734
عنوان

امتحان های سخت الهی

1400 بازدید | 50 پست

چندساله خداوند از2نقطه ضعفم مدام منومیزنه وامتحان میکنه.درست یه شرایط ماورایی رویایی همونطور ک میخوام میزاره سرراهم ببینه من چکارمیکنم... خیلی ازنقطه ضعفم امتحانم میکنه، تاحالافقط بلطف خودش ازپس همش براومدم. حالابعضیامیگن بعدازاین امتحان ها یه لطف خوب خداشامل انسان میشه ولی واسه من اتفاقی نیفتاده  فقط چندوقت بعدش دوباره یه شرایط درست میکنه منو توش میزاره ببینه باز چیکارمیکنم  

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...

هیچی فقط شکر خدا کن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالا نقطه ضعفت چی هست؟

نمیگم  

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...

حکمت

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2738
ینی چی چجوری

چند مورده درسه زمینه مختلف. یه موردش ک بتونم بگم بهتون اینه ک مثلا کسی بهم ظلم کرده یاحرفای بدوحشتناک یاتیکه های خونی بدی بهم انداخته، بعد هی چندسال بعدش خدا چنااااااان راه روبرام بازمیکنه ک حالشو بگیرم وتلافی کنم ک اصلا کیف میکنی. میخواد مثلا ببینه من چکارمیکنم

اون دوموردم ک اصلا نمیتونم بگم میاد تلفیقش میکنه ویه شرایط ناز ازش درمیاره ک نگو. واقعا نمیدونم چرا

خو من شنیدم اگه از یه نقطه ضعف پیروز بیای بیرون دیگه از همون امتحان نمیشی

ن واسه من شده بازی مار. دفعه بعدیو بدتر جذاب میکنه  

حداقل مثال بزن ملموس تر بشه

چند مورده درسه زمینه مختلف. یه موردش ک بتونم بگم بهتون اینه ک مثلا کسی بهم ظلم کرده یاحرفای بدوحشتناک یاتیکه های خونی بدی بهم انداخته، بعد هی چندسال بعدش خدا چنااااااان راه روبرام بازمیکنه ک حالشو بگیرم وتلافی کنم ک اصلا کیف میکنی. میخواد مثلا ببینه من چکارمیکنم

اون دوموردم ک اصلا نمیتونم بگم میاد تلفیقش میکنه ویه شرایط ناز ازش درمیاره ک نگو. واقعا نمیدونم چرا

انقدر کلی حرف می زنند که فقط آدم می تونه بگه!!!  هان!!!!!!

حسابی بهت گیرداده ها😹، یه معلم ادبیات داشتیم تامیومدسرکلاس اسم منوصدامیزد بپرسه تا5، 6 جلسه، این کارش بودازم می‌پرسید، ان شاءالله سربلندشین، پاداششون هم هست محفوظه، شایدمیخاد بخودمون پی ببریم خودمونو بیشتربشناسیم درراه درست شدن نقصهامون قدم برداریم 🌹

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
2706