2733
2734
عنوان

من هیچوقت مامان نمیشم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 75 پست
این حرفا رو نزن که میزنمت  ورزش کن  بیخیال باش  وقتی رو یه موضوع مثل بارداری زیاد ...

دیوونه شدم بخدا

بخاطر شغل شوهرم دوروز درمیون ی ۲۴ ساعت کامل تنهام..الان دو سه ساله.. تنهایی واقعا سخته😔😔😭

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 

اینو بهت بگم دختر خالم بعد از ۱۵ سال با بار ۵ ای وی اف دوقلو اورد 

دختر عمم بعد ۱۸ سال باز با ای وی اف 

زن داییم بعد از ۲۰ سال و کلی درمان که حتی تا المان رفت به صورت طبیعی 

پس امیدتو از دست نده

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا که مشکلی نیست شما اصلا نیاز به آی وی اف هم نداشتی طبیعی اقدام کن و بیخیال باشه به موقعش خدا بهت نی نی ناز میده

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی
خدا وقتی خواد با هزارتا مشکل بچه میده نخواد هم سالم سالم باشیم هم نمیده تا امید نباش خدا ...

مهربون نیس

منو دوس نداره

چقد سختی بکشیم اخه😔😭😭😭

2731
نظر کن اسم رو محمد یا فاطمه بذاری شاید خدا داد. درضمن گروه داریم تو تلگرام برای درمان نازایی و تعین ...

فقط برای خانم های سایته. همه خانمایی که نازایی دارن بیان اونجا. مامانای که تعین جنسیت میخوان بکنن هم بیان. فرصت خوبیه که همه دور هم باشیم و به دور از مزاحم و مرد ها و تاپیک های مادرشوهر خواهر شوهر دور هم باشیم

دوست عزیزم که امضام را میخوانی برای روح می می ناز و مامان ترنم صلوات بفرست. می می ناز از کاربران قدیمی بودند که به دلیل سرطان سینه فوت کردند. مامان ترنم سال 89 به همراه همسر و دخترشون در سانحه هواپیمای ارومیه فوت کردند.  حالا لطفا برای روح آلا کوچولو دختر دوست نی نی سایتی مان صلوات بفرست. حالا تو که دل مهربانی داشتی و برای کسانی که گفته شد صلوات فرستادی من دعا میکنم تا آرزو هایت براورده شود. تو هم برای براورده شدن آرزویم دعا کن.  خواهران من، بدونید که این عیب نیست که نوار بهداشتی رو توی کیسه سیاه بذاریم. چون قائدگی هم مثل ادرار و مدفوع، چیز طبیعی بدن زن هاست و همونطور که لازم نیست آدم و عالم بفهمن که ما به دستشویی رفتیم، لازم نیست آدم و عالم بفهمند که ما قائده هستیم. بدونید که بکارت، (البته درصورتی که رابطه های دیگر هم انجام نشده باشد) عقب ماندگی نیست، پاکدامنی و حیاست. خواهر ها، بدونید که اسم دیگر رابطه قبل از ازدواج، رابطه نامشروع است. بدونید که حجاب اجباری اسارت نیست، عزت است. به جای اینکه هم دیگر رو به کشف حجاب تشویق کنیم، به با حجاب بودن تشویق کنیم. بیاید به جای فمنیست، مسلمان، یک مسلمان کامل باشیم. بیاید الگومان به جای فمنیسم، حضرت زهرا (ع) باشد.
هرکاری میکنیم نمیشه😔

استرس بدتره، بی خیال باش🙃 ان شالله بزودی تاپیک میزنی مامان شدی😍😍😍

اونی ک قدر داشتن تو رو نفهمید ، یه روزی در حسرت نداشتنت خواهد سوخت ... اونروز دور نیست اما خیلی دیره     ؛ )
دیوونه شدم بخدا بخاطر شغل شوهرم دوروز درمیون ی ۲۴ ساعت کامل تنهام..الان دو سه ساله.. تنهایی واقعا س ...

میفهمم چی میگی این کارایی ک بهت میگم و بکن شما تازهههه ازدواج کردید می‌دونی چقد وقت دارید ول کن بابا برو باشگاه جمع رفیق رفقات و وسیع کن چون فکر و خیال می‌کنی اینطوری میشه عزیزدلم فکر بچه رو بیار بیرون از ذهنت یهو میبینی یه کوچولو موچولویی خودش میاد 😍

امروز بخند فردا گریه کن این و هر روز با خودت تکرار کن 💜💃
2740
میفهمم چی میگی این کارایی ک بهت میگم و بکن شما تازهههه ازدواج کردید می‌دونی چقد وقت دارید ول کن بابا ...

هیچ دوستی هم ندارم

ازهمه دورم

دور و برم فقط اقوام شوهره ک یکی از یکی سرش شلوغ تره.. 

😭😭😭😭زندگیم غصه داره

غم نبینی عزیزم  

ب چیزهای خوب زندگی هم فک کن، زندگی اونقدرام بد نیست  

اونی ک قدر داشتن تو رو نفهمید ، یه روزی در حسرت نداشتنت خواهد سوخت ... اونروز دور نیست اما خیلی دیره     ؛ )
همون شب که تست نمیزنن. لک بینی میتونه لک لانه گزینی باشه. چقدر زود نا امید شدی این سری. من ادم دیدم ...

اخه درد پریودی هم داشتم.. لانه گزینی ک بعد موعد پریود نمیشه😔😔

این حرفا رو نزن که میزنمت  ورزش کن  بیخیال باش  وقتی رو یه موضوع مثل بارداری زیاد ...

این دوستمون تو گروهن فک کنم

دوست عزیزم که امضام را میخوانی برای روح می می ناز و مامان ترنم صلوات بفرست. می می ناز از کاربران قدیمی بودند که به دلیل سرطان سینه فوت کردند. مامان ترنم سال 89 به همراه همسر و دخترشون در سانحه هواپیمای ارومیه فوت کردند.  حالا لطفا برای روح آلا کوچولو دختر دوست نی نی سایتی مان صلوات بفرست. حالا تو که دل مهربانی داشتی و برای کسانی که گفته شد صلوات فرستادی من دعا میکنم تا آرزو هایت براورده شود. تو هم برای براورده شدن آرزویم دعا کن.  خواهران من، بدونید که این عیب نیست که نوار بهداشتی رو توی کیسه سیاه بذاریم. چون قائدگی هم مثل ادرار و مدفوع، چیز طبیعی بدن زن هاست و همونطور که لازم نیست آدم و عالم بفهمن که ما به دستشویی رفتیم، لازم نیست آدم و عالم بفهمند که ما قائده هستیم. بدونید که بکارت، (البته درصورتی که رابطه های دیگر هم انجام نشده باشد) عقب ماندگی نیست، پاکدامنی و حیاست. خواهر ها، بدونید که اسم دیگر رابطه قبل از ازدواج، رابطه نامشروع است. بدونید که حجاب اجباری اسارت نیست، عزت است. به جای اینکه هم دیگر رو به کشف حجاب تشویق کنیم، به با حجاب بودن تشویق کنیم. بیاید به جای فمنیست، مسلمان، یک مسلمان کامل باشیم. بیاید الگومان به جای فمنیسم، حضرت زهرا (ع) باشد.
هیچ دوستی هم ندارم ازهمه دورم دور و برم فقط اقوام شوهره ک یکی از یکی سرش شلوغ تره..  

خب دیگه این وظیفه خودته باید وارد اجتماع شی اگه میتونی برو باشگاه 

ورزش معجزه می‌کنه 

من دختر داییم مثل شما بود ۶ سال تو فکر بچه بود نشددد با اینکه کاملا سالم بود بیخیال شد رفت باشگاه سه ماه بعدش باردار شد 

امروز بخند فردا گریه کن این و هر روز با خودت تکرار کن 💜💃
استرس بدتره، بی خیال باش🙃 ان شالله بزودی تاپیک میزنی مامان شدی😍😍😍

س ساله منتظرم این تاپیکو بزنم .. 

گاهی میگم من لیاقت مامان شدنو ندارم