2726
عنوان

من هیچوقت مامان نمیشم😔

869 بازدید | 75 پست

سلام

حدود سه ساله ک اومدیم خونه خودمون و ازهمون اول دنبال این بودیم ک بچه دارشیم..دوبار ای یو ای و... پنج بار ای وی اف منفی

دیشبم اخرین انتقالم بود ک لکه بینیم شروع شد و اخرشب تستم منفی شد😔

میترسم هیچوقت نتونیم طعم مامان بابا شدنو بچشیم..شوهرم عاشق بچست

ولی ب روی من نمیاره

خیلی ازارم میده

مشکلمونم یخرده ایمنی من و دی ان آ قطعه قطعه توی شوهرم... مشکل جدی ای نیس و نمیدونم چرا نمیشه😔

دیگه میترسم برم سمت انتقال..سه تا جنین بی کیفیت فریز هم دارم ک معلوم نیس بیاد بیرون از فریز یا نه😔😔

ازهمه امیدمو قطع کردم😔😭😭

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نظر کن اسم رو محمد یا فاطمه بذاری شاید خدا داد. درضمن گروه داریم تو تلگرام برای درمان نازایی و تعین جنسیت و مذاج شناسی پیام بره عضوت کنم. @nuts_1400  به آیدیم پیام بده عضوت کنم

دوست عزیزم که امضام را میخوانی برای روح می می ناز و مامان ترنم صلوات بفرست. می می ناز از کاربران قدیمی بودند که به دلیل سرطان سینه فوت کردند. مامان ترنم سال 89 به همراه همسر و دخترشون در سانحه هواپیمای ارومیه فوت کردند.  حالا لطفا برای روح آلا کوچولو دختر دوست نی نی سایتی مان صلوات بفرست. حالا تو که دل مهربانی داشتی و برای کسانی که گفته شد صلوات فرستادی من دعا میکنم تا آرزو هایت براورده شود. تو هم برای براورده شدن آرزویم دعا کن.  خواهران من، بدونید که این عیب نیست که نوار بهداشتی رو توی کیسه سیاه بذاریم. چون قائدگی هم مثل ادرار و مدفوع، چیز طبیعی بدن زن هاست و همونطور که لازم نیست آدم و عالم بفهمن که ما به دستشویی رفتیم، لازم نیست آدم و عالم بفهمند که ما قائده هستیم. بدونید که بکارت، (البته درصورتی که رابطه های دیگر هم انجام نشده باشد) عقب ماندگی نیست، پاکدامنی و حیاست. خواهر ها، بدونید که اسم دیگر رابطه قبل از ازدواج، رابطه نامشروع است. بدونید که حجاب اجباری اسارت نیست، عزت است. به جای اینکه هم دیگر رو به کشف حجاب تشویق کنیم، به با حجاب بودن تشویق کنیم. بیاید به جای فمنیست، مسلمان، یک مسلمان کامل باشیم. بیاید الگومان به جای فمنیسم، حضرت زهرا (ع) باشد.

این حرفا رو نزن که میزنمت 

ورزش کن 

بیخیال باش 

وقتی رو یه موضوع مثل بارداری زیاد کلیک کنی هیچ وقت نمیشه وقتی بیخیال باشی روح و روانت آروم باشه و ورزش کنی شک ندارم که مامان میشی 

امروز بخند فردا گریه کن این و هر روز با خودت تکرار کن 💜💃

خدا وقتی خواد با هزارتا مشکل بچه میده

نخواد هم سالم سالم باشیم هم نمیده

تا امید نباش

خدا خیلی مهربونتر از بنده هاش هست

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2706