2733
2739
عنوان

به مادرم گفتم نمیبخشمت 😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 47 پست
 چرا زیر بار حرف زور رفتی؟ 

نمی‌رفتم می‌گشتن منو 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کار بدی نکرده که😊

متنفرم از چادر 

فقط دست و پا گیره 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
ای بابا شوهر ک کردی بزار کنار خب

جالبیش اینجاست من پیش خودم فکر میکردم ازدواج کنم چادرمو میزارم کنار

اما الان علاوه بر پدر و مادر به یکی دیگه ام باید جواب پس بدم واسه کنار گذاشتن چیزی که بهش اعتقادی ندارم🤦🏻‍♀️

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
خب سر نکن چرا اینطور میگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اللهم اشف کل مریض

سر نکنم میکشنم 🤣🤣🤣🤣

البته دانشگاه نمیزارم 

خیلی ازادم 😍

متنفرم از چادر  فقط دست و پا گیره

دیدتو عوض کن عزیزم.مدلای جوون پسند و شیک بخر.

کیف و کفش خوشگل ست کن

روسری های رنگ روشن سر کن از زیر چادر.

چون مجبوری چندتا راهکار دادم بهت😊🤗

2740

چی گفت بهت ؟؟؟

من مامانم مجبورم میکرد نماز بخونم هیچوقتم نخوندم خیلی بد بود 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
اون چادری که به زور سر بچه اشون میکنن بخاطر اعتقادات نیست ..وگرنه خود ائمه چادر نداشتن لباس بلند با ...

من به چادر اعتقادی ندارم

ولی به نظرم این حرف بسیار غیرمنطقی و بی اساسه با احترام

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
برای چی ممنون باشم ؟؟؟؟این که یه چیز دست و پاگیر رو بهم تحمیل کرده ؟

عزیز حجاب که فقط چادر نیست لباس مناسب بپوش چادر نمیخواد زورکی که نیست من خودم بعداز 20وخورده ای سال چادرملو درآوردم البته لباس بی حجابی نمیپوشم

جهان هر کس به اندازه افکار اوست
جالبیش اینجاست من پیش خودم فکر میکردم ازدواج کنم چادرمو میزارم کنار اما الان علاوه بر پدر و مادر به ...

شب خواستگاری باید میگفتی 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706