2733
2734

کلا بین طبیعی و سزارین کدوم بهتره؟

دکترم کلا انتخاب رو گذاشته به عهده ی خودم منم روز به روز گیج تر میشم هفته دیگه م ختم بارداری میده دکتر، گفته تا شنبه تصمیمتو بگیر

من هر دو زایمانم اپیدورال بوده اولی ها دوقلو هستن .اینجوریه که درد و کامل میکشی بعد آخرای درد آمپول میزنن از کمر یه بی حسی پوستی هم از پایین برای تیغ و بخیه خیلی راحت میشه اونوقت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من هر دو زایمانم اپیدورال بوده اولی ها دوقلو هستن .اینجوریه که درد و کامل میکشی بعد آخرای درد آمپول ...

عزيزم اخرش بزننن كه فايده نداره به نظرم،من موندم اپيدورال هم كنم يا نه

من هر دو زایمانم اپیدورال بوده اولی ها دوقلو هستن .اینجوریه که درد و کامل میکشی بعد آخرای درد آمپول ...

راضی بودی از روشش؟  

من موندم بین سزارین و طبیعی کاش اونا که تجربه دارن راهنمایی میکردن اینجا اسمش نی نی سایتع ولی پستای حاشیه ای بیشتر طرفدار دارن

2738
راضی بودی از روشش؟   من موندم بین سزارین و طبیعی کاش اونا که تجربه دارن راهنمایی میکردن اینجا ...

بله من از روش طبیعی راضیم هم با اپیدورال درد آخر زایمان و متوجه نمیشی هم زودتر سرپا میشی. شکمتم که جای عمل نمی مونه و زودتر جمع میشه 

اخراش ک نه وقتی ب ۵ سانت برسه میشه درخواست داد

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2706