2733
2739
عنوان

شوهرم ۴ تا تخم مرغ خورد😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1377 بازدید | 106 پست
بچگیام از تخم مرغ بدم میومد😂الان تازه داره خوشم میاد ولی عسلیی نهه

خام درست نکردمممممم روش عسل ریختم😂😂😂😂

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من ۷تا میخوره.بخدا خالی بندی نیس نریزید سرم😐وزنشم ۸۰هس اصلا چاق نیس

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
2728
😂😂منم عین شوهرت اخه از تخم مرغ بدش مباد بعد لاغره ۶۵ کیلوعه😑😑😑 بعد من این بار رو تخم مرغ عس ...

رو تخم مرغ عسل ریختی؟ چطوریه به منم یاد بده

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام

۴ تاچیه ؟شوهرمن زیر شیش تا فک میکنه بهش توهین کردم😶

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
2740
شوهر من ۷تا میخوره.بخدا خالی بندی نیس نریزید سرم😐وزنشم ۸۰هس اصلا چاق نیس

مال من ۶۵ لاغره

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
منم از همون دخترام😂

بترکی دختر  

کم بخور.منم گاهی اشتهام زیادمیشه.گاهیم نه

بنظرخودم زیادمیخورم.ولی زن داداشم میگه نه شمازیاد نمیخورید دیگه نمیدونم.ولی گاهیم گاهی البته خخخ اشتهام زیادنیس

فعلاکه تو رژیمم خخخ چون یه مدت بی خیال بودم کلی چاق شدم

خدایااااا شکرت...
مال من ۶۵ لاغره

اها پس غیر طبیعیه😂چرا انقد خورده

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
رو تخم مرغ عسل ریختی؟ چطوریه به منم یاد بده

تخم مرغ که حاضر شد 

نیزاری تو یه کاسه یا تو همون ماهیتابه 

روش عسل میریزی

2706