2737
2734

من از يه اقا خوشم مياد ٣٤سالشع و اين اقا خيلي پولداره و كلا تو شيراز ادم سرشناسيه

من اين اقارو يه كافه اس ميرم ميبينمش اون ظهرا مياد از سركار اونجا كافي ميخوره و اين اقا دوست خانوادگيه يكي از دوستامه.تو كافه هم كه مياد فقط زل ميزنه به من نميدونم چرا اصن ادميم نيست ك بگن هيزه اتفاقا خيلي غده

يه بار با ماشين دوستم بوديم ديدمش اين دم محل كارش واستاده بود شب بود من سرمو خوابوندم دوستم بوق زد دست تكون داد اين بنده خداهم فكر كرد يكي از دسوتاشه دست تكون داد من بهش زنگ زدم و از رو بچگي مثلا ميخواستم مزاحمش شم و گفتم من اونيم ك امروز دست تكون داد اين ازونجاي كه خردش خيلي غد و مغروره  شماره منو داد به دوستش پيگيري كنه ببينه من كيم كه انقد چيز ازش ميدونم😂و دوستش گفت قرار خضوري بزاريم گفتم نه من شخصيتم اين شكلي نيست كه به عنوان يه مزاحم پاشم برم سرقرار و يه بار بهش گفتم چرا شمارمو پاك نكردي به همين دوستش گفت من كه خر نيستن شماره شمارو پاك كنم ولي اگه فلاني(همون پسره كه ازش خوشم مياد)اون بود پاك ميكرد(اينم بگم چندتا چيز مثل ماشينمو اينارو قبل ازينكه عكسمو ببينه تو استوريام ديده بود

و اولين بار ديروز عكسمو گذاشتم استوري واتساپ و ديد عكسم و ازينا گذاشت دوستش😍

و بعد يهو تو يه كافه همو ديديم من تو ماشين بودم اون يهو برگشت نگام كرد لبخند زد روشو كرد اونور ولي بهم نگفت ديدمت😐منم تو دلم جا نگرفت بهش گفتم تو بودي گفت كي چه ساعتي گفتم فلان ساعت گفت تو ماشين بودي يا پياده گفتم تو ماشين گفت اره ديدم فلان ناشين پارك بود داشتي سيگار ميكشيدي😐😂(من داشتم شيك ميخوردم)گفتم نه سيگار كجا بود گفت من داشتم رد ميشدم ديدم يكي خيرس

در صورتي كه من اون بغل ماشينم وايستاده بود يهو ديدمش نميدونم چرا الكي گفت

اصن چرا خودش نيومد بگه ديديم (همه اين حرفا مال دوست اون اقاعس كه ازش خوشم مياد

اينكاراشون يعني چي يه بار جوري رفتار ميكنن ادم فك ميكنه واقعا خوشش اومده يه بار جوري رفتار ميكنن ادم فك ميكنهرهمش توهم زده

اصن نميفهمم

٥شنبه هم دارم ميرم همون كافه فك كنم اينم با دوستش بياد كافي بگيره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کلا هیچی نفهمیدم😂😂😂

من ب معجزه نوشتن ایمان دارم چون قبلا تجربه اش رو داشتم ک خواستم رو نوشتم و بهش رسیدم وقتی تیکرم تموم شه من پیشرفت شغلی عالییی دارم در آمدم ب میزانی ک میخوام رسیده و رابطه عاطفی پایدار و سازنده ای دارم😍😍😍😍😍😍💪💪💪💪💪💪
2728

چقد مسئله اش پیچیده شد

لاقل بگو گرانش زمینg رو چی فرض کنیم؟؟؟!!!!

😁😁😁

هر کس به هنگام یاری رهبرش درخواب باشد ،با لگد دشمنش از خواب بیدار می شود.  امام علی............#ولایت_قضا_ندارد............لبیک یا خامنه ای💜              یادمان نرود   ایالات متحده امریکا ۶۸سال پیش دولت مصدق را فروپاشاند....دولتی سکولار که نه  کاری به مذهب داشت نه به لبنان وفلسطین، نه برنامه هسته ای داشت نه برنامه موشکی.......                    

تو از یکی خوشت میاد بعد با دوستش چت میکنی؟ 

من ب معجزه نوشتن ایمان دارم چون قبلا تجربه اش رو داشتم ک خواستم رو نوشتم و بهش رسیدم وقتی تیکرم تموم شه من پیشرفت شغلی عالییی دارم در آمدم ب میزانی ک میخوام رسیده و رابطه عاطفی پایدار و سازنده ای دارم😍😍😍😍😍😍💪💪💪💪💪💪
2738

شبیه یکی از دوستای قدیمی که هرروز از یکی خوشش می اومد بعدم بهش میگفتیم میگفت اونجوری دوسش ندارم فقط خوشم میاد ازش 😂😂

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍

سخت شددددددددد😲😲😲😲😲😲

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸
2706