2733
2734
عنوان

باردارم 🥰🥰

314 بازدید | 26 پست

اونایی که باردار نمیشن خیلی امیدوار باشن هیچی بدون رضای خدا اتفاق نمیوفته من یه ساله نیمه اقدامم نشد دکترم رفتم داروم خوردم اما هیچ خبری نبود دقیقا زمانی که فکر میکردم به طلاق و جدا شدن در اوج استرس بودم اون ماه دیدم پری نمیشم ولی همچنان علایم پری داشتم گفتم یه بی بی بزنم منفی شد برم آمپول بدن پری شم انقد اعصابم خورد بود از علایمم که بی بی م مثبت شد دقیقا ماهی که بیخیالش شدم و به فکر طلاق بودم خدا بهم نی نی داد میخوام بگم نا امید نباشین خدا بخواد میده بهتون بچه فقط من دادامش دست خدا گفتم هر چی خودت میدونی که یهو باردار شدم توکلتون به خدا باشه و حتما عکس رنگیرو برید من سه ماه بعد عکس بدون دارو حامله شدم

مبارکت باش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلاق چرااا؟

بیخیالی بهترین درمان ناباروریه 

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2728
طلاق واسه بچه🥴🥴🥴

نه واسه بچه نبود جاش خالی بود خیلی تو زندگیمون اما به خاطر اون نبود من یه سقط انجام دادم خیلی پشیمونم این بارم چون تنبلی داشتم انتظار بچه نداشتم حتی طلاقم بگیرم بچه مو نگه میدارم

مبااااااارکه گلم انشالله تو تمام مراحل زندگیت اینجور خدا بهترین سوپرایزارو برات بیاره انشالله همیشه دلت شاد باشه واسه منم دعا کن الهی خوش باشی❤

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️
2738
مشکل داریم با شوهرم اما بچه مو دوست دارم

امیدوارم مشکلتون حل بشه.بچه گناه داره🙏😘

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
به خاطر بچه نبود عزیزم من میخواستم ترکش کنم کلا برم یه ماه بود بهش فکر میکردم که یهو دیدم نی نی دارم

مبارک باشه انشاالله ک نینی پا قدم خوبی داره و مشکلاتت حل بشه💖

مَن فَقَ وَختي میجَنگَم كِ مُطمَئِنَم بَرَندِه میشَم!
2706