2737
2734

صورتت رو با فیس واشر بشور 

یچیزی میگم یادت نره خب؟                                                                                                                              اونی که میگه حالمو خوب میکنی دوره درمانش که تموم شه مرخص میشه...😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه داری جوش بلوغ هم میزنی

یچیزی میگم یادت نره خب؟                                                                                                                              اونی که میگه حالمو خوب میکنی دوره درمانش که تموم شه مرخص میشه...😔
2731
گوشی برایع مامانمه من الان برداشتم

اهان

گوشی برایع مامانمه من الان برداشتم

🔶سوالات متداول پک ضدآکنه ام ان دی
🔷پک ضدآکنه ام ان دی برای رفع چه نوع جوش‌هایی مناسب است؟
✅این پک برای رفع جوش‌های سرسیاه، سرسفید، زیر پوستی و آکنه موثر است.
🔷از چه سنی می‌توان از پک ضدآکنه ام ان دی استفاده کرد؟
✅بطور معمول ایجاد جوش‌ها از سن بلوغ آغاز می‌شود و بنابراین از این دوره به بعد می‌توان استفاده کرد.
🔷آیا داشتن پوست خشک و چرب در نحوه مصرف پک ضدآکنه ام ان دی تفاوت ایجاد می‌کند؟
✅بله. در پوست خشک باید میزان مصرف محصولات کمتر بوده و نیم ساعت پس از استفاده اسکراب و ژل آنها را از روی پوست شست.
🔷آیا این پک برای رفع التهاب‌های پس از اصلاح مناسب است؟
✅بله. از ژل موجود در این پک می‌توان برای رفع التهاب‌ها استفاده کرد و باید نیم ساعت پس از مصرف آنرا شست.
🔷آیا پک ضدآکنه ام ان دی می‌تواند جای جوش‌ را از بین ببرد؟
✅مصرف این پک می‌تواند لک‌های کمرنگ بجای مانده از جوش‌های تازه التیام یافته را از بین ببرد.
🔷موارد منع مصرف پک ضدآکنه ام ان دی چیست؟
✅مصرف این پک پس از استفاده از لیزر، استفاده از لایه‌بردارها و عمل‌های تهاجمی، در مواضعی که پوست دچار آفتاب‌سوختگی، اگزما، پسوریازیس و زخم شده ممنوع است.
🔷آیا استفاده از ضدآفتاب در دوره مصرف پک ضدآکنه ام ان دی لازم است؟
✅استفاده از ضدآفتاب به دلیل مصرف این پک ضروری نیست، اما ضدآفتاب در هر صورتی برای مراقبت‌های پوستی لازم می‌باشد.
🔷در چه مواردی باید مصرف پک ضدآکنه ام ان دی را متوقف کنیم؟
✅درصورتیکه مصرف این پک باعث ایجاد التهاب پوستی و خشکی شدید شود باید تا بازگشت پوست به حالت عادی، مصرف پک را قطع کنید.
🔷ترکیبات موثره در پک ضدآکنه ام ان دی چیست؟
✅در این پک از ترکیبات گیاهی، اسیدهای میوه و عصاره درخت چای استفاده شده.
🔷چگونه می‌توان اثرات پک ضدآکنه ام ان دی را بیشتر کرد؟
✅اصلاح تغذیه و حذف چربی و شیرینی از رژیم غذایی، قرار نگرفتن در معرض نور مستقیم خورشید و آلودگی هوا و همچنین  دوری از اضطراب و استرس باعث اثرپذیری بیشتر پک می‌شود.
🔷دلیل التهاب‌های پس از مصرف پک ضدآکنه ام ان دی چیست؟
✅به دلیل کاهش سطح چربی پوست و خاصیت آنتی‌باکتریالی این محصولات ممکن است التهابات پوستی ایجاد شود.
🔷مراقبت‌های پس از مصرف پک ضدآکنه ام ان دی چیست؟
✅اصلاح تغذیه، استفاده از مرطوب‌کننده‌های مناسب (فاقد چربی برای پوست‌های چرب) و همچنین استفاده از ضدآفتاب.
🔷آیا می‌توان از پک ضدآکنه ام ان دی برای رفع جوش‌های بدن استفاده کرد؟
✅بله.  
#پوست #پک_ضدجوش #ام_ان_دی #سوالات_متداول

2740
۱۳،چرب

گلم من خودم خیلیی جوش داشتم ولی الان پوستم خوبه نگران نباش درست میشه

ژل شستشو هیدرودرم مخصوص پوست چرب استفاده کن بعدم تونر (گلاب اصل به بعضیا میسازه بعضیا ن)

ماسک خیار بزار هر روز 

یخ بزار 

فعلا سعی کن جوشارو رفع کنی به فکر رفع جاشون نباش