2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چیه سهامت؟

من که سهمم کمه و بیشترش هم عرض اولیه است ،کزغال رو فروختم ،میخوام بقیه اش هم بفروشم ، شوهرم زیاد داره که دلش خوشه که بره تو سود و بعد بفروشه

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
من احمق بلد نیستم حتی بفروشم   کسی هست یادم بده😭😭

رو هر کدوم از سهامی که میخواید بفروشید بکشید کنار نوار یه دوتا آیکون خرید و فروش میاد ،اگه فروش رو بزنی بقیه اش میاد و فروخته میشه 

رو هر کدوم از سهامی که میخواید بفروشید بکشید کنار نوار یه دوتا آیکون خرید و فروش میاد ،اگه فروش رو ب ...

میرم رو برنامه و زیر سهام نوشته فروش  فروشو میزنم نمیگه ثپت نمیدونم چطوری ترو خدا اگه خانم هستید اگه امکان داشت بیاید پی وی با عکس بهتون بگم منم خانمم بخدا

میرم رو برنامه و زیر سهام نوشته فروش  فروشو میزنم نمیگه ثپت نمیدونم چطوری ترو خدا اگه خانم هستی ...

منم به نی نی سایت خیلی تسلط ندارم ، راهنمایی کنید ،چیکار کنم، تلگرامم ندارم متاسفانه ،شاید بتونم کمک کنم 

میرم رو برنامه و زیر سهام نوشته فروش  فروشو میزنم نمیگه ثپت نمیدونم چطوری ترو خدا اگه خانم هستی ...

فیلم ببین با فیلم بهتر یاد میگیری

فیلمهای مخصوص کارگزاری خودت رو ببین

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
2706