2733
2734
عنوان

بچه ها شوهرم خیلی ناراحتم کرده

658 بازدید | 64 پست

هفته پیش معده درد شدم منو برد دکتر انگار با زور. من عروس تازه ام. ده روزه اومدم خونه خودم. بعد دیروزم معده درد بودم گریه می کردم از درد قیافشو مثلا ناراحت گرفته بود که آره ناراحته برام ولی پاشد رفت سرکار. در حالی که شغلش آزاده و دست خودشه. بعد من رفتم خونه مامانم دکتر گفته بود باید بری سونو. زنگ زدم گفت من نمی تونم بیام با بابات برو. بماند که هزینه همه اینا رو آزاد بابام دادن. شبم اومده به مامانم گفته آره چرا پیگیری نکرده وقتی سابقه داشته!! امروزم خاله م برام نوبت دکتر گرفت گفت با مامانت برو و رفت سرکار. 

بچه ها خیلی حس تنهایی کردم خیلی. حتی یه هزار تومنی نذاشت که شاید من تو دکتر پول لازمم بشه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این پول ندادنش خیلی جالبه 

با بابات برو؟!!!!انگار  جنس خریده معیوب بوده انتظار استفاده از گارانتی داره !!!!!!

بگو ادمیزاده وسیله که نیست خودتم ممکنه امشب بخوابی فردا بیمار بشی !

بزرگترین دشمن هرکس خودشه

سنتی ازدواج کردید؟

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2738
2706