2733
2739

مامانا پسرم تو بیست و چهار ماهگیه ...... از یک شنبه عصر متوجه شدم تب داره 

تب شدیییییییییییییید

دکتر بردم میگه عفونت گلو و سینه و گوش نداره

دیشب تبش خیلی بالا بود دوباره بردمش دکتر گفت شاید رزولاس

تا حالا تو این سنین کسی بچش رزولا گرفته؟

آخه میگن رزولا تا 15 ماهگیه 

به نظرتون این تب بخاطر چیه؟

عزیزم منم ب۰م گرفت سه روز تب شدیددددد بعدم خودش تموم شد نگران نباش فقط مرتب پاشویه و کنترل تب داشته باش که خدای نکرده اتفاقی نیفته . هیچ نگران نباش خودش بعد از دو سه روز تموم میشه

رزولا یعنی چی؟

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
یه بیماریه  تو نت سرچ بزن تا بهم کامل اطلاعات بده عزیزم

ممنونم عزیزم

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢
تو رو خدا برام دعا کن بچم داره آب میشه  نه با شیاف نه با پروفن تبش پایین نمیا

آره تب بدیه با هیچی پایین نمیاد لعنتی من دیگه آخری دعا از اینترنت واسه تب پیدا کردم خوندم خداروشکر تبش قط شد انشالله خدا کمک کنه عزیزم قوی باش قط میشه انشالله

عزیزم دختر منم ۱ سال و شش ماهگی گرفته یک هفته تب شدید داشت با بروفن به زور میاوردمش پایین . یک هفته خواب و خوراک نداشتیم 🤕 بعد دونه هاشو ریخت بیرون دوباره بردم دکتر گفت مرحله اصلی همون تبه . تب رو رد کنه تمومه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706