2737
2739
سیب زمینی..پنیر پیتزا خخخخ

همینا ؟

سیب زمیتیو سرخ کن بعهد بزار کف سینی فر بعدهم مخلافتیپ ک بت میگم بریز روش محاله دوس نداشته باشی

قارچو فلفل دولمه رو تفت بده آویشن و پنیر پتزا اگه موزرلا هم داشته باشی محشر بعد ژامبون کالبس یا گوشتیمرغی چیزی بزار روش و رو باره پنیر بریز 

دختر منم غذا نمیخوره اصلن

بدخوره شدید

گوشت اصلا

مرغ و ماهی اصلا

هر خورشای رو نمیخوره

کوکوها رو نمیخوره

شیر و کره نمیخوره

پنیر فقط خامه ای

تخم مرغ و املت اصلا

ماکارونی اصلا

استانبلویی با گوشت یا مرغ هرگز

دو روز پیش الو اسفناج درست کردم بخدا اینقد خوب شده بود

باور میکنی با یه توری بزرگ صافش کردم اون اب خورش رو ریختم رو برنجش

اتواع کبابها اصلا

پیتزا میگیریم باید سفارش بدیم از اون قارچ نداشته باشه

اهان  سالاد اولویه باید با کالباس باشه

مادر شوهرم آش درست میکنه یه موقعها هوسی میخوره

آبگوشتم اونم آبگوشتی ک خودم درست میکنم میخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اینجوری شدن بچه ها دخترم منم انقد عذاب میده تا بخوره

پسرمنم کتلت میخوره با شامی

پدرمنو دراورد با غذا خوردنش

از اول بدغذا بود

صرفا نظرم رو میگم.اعلان ها رو هم نخونده حذف میکنم.مهربون باشیم☺
بدخوره شدید گوشت اصلا مرغ و ماهی اصلا هر خورشای رو نمیخوره کوکوها رو نمیخوره شیر و کره نمیخوره ...

دختر من فقط تو اینا یکم ماکارونی رو خوب میخوره کلا با غذا جور نیست هنوز سرلاک میدم بهش البته دختر من  میوه دوست داره بجز موز البته کاش همینم دوست داشت

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 
2731
گوشت بوقلمون دارم  به دستور خوب لطفا

میتونی چرخش کنی؟ من چرخ میکنم بعد فلفل دلمه و پیاز نمک و فلفل بش میزنم و ورزش می دم 

صافش میکنم عین همونجوری ک گوشت چزخی رو میزاریم تو فریزر تو صاف کن کف شینی ته سینی هم روغن بمال سایزش از دستت درنره

روش زعفرون و آب پیاز و فلفل دلمه بمال ما آویشنم میزینم وسطش قارچ فلفل دلمه و زرشک بریز رولش کن و بزار تو ماهیتاه به سرخش کن پقتی ک کامل سرخ شد آبو رب گوجه رب گوجه خیلی بیشتراز آب باشه نمک و فلفل بزارتا سسش قوام بیاد مغز پخت شه درهین پخت سرشو ببند

منم همین شکلیم سخته تونه؟ آخه من مامانم خیلی ب روم نمیاره بابام هم اصلن تو باغ نیس

بدخوری  بچه مادرو پیر  میکنه

بخدا ما یه زندگی معمئلی داریم

ولی بخاطر دخترم همه چی میخریم

ولی ناشکری پشت ناشکری

یه روز بهش اهمیت ندادم

تا غروب 

گفتم همینی ک هست 

نزدیک بود کارش ب دکتر و سروم بکشه

پسرمنم کتلت میخوره با شامی پدرمنو دراورد با غذا خوردنش از اول بدغذا بود

من ک فقط ب خودم میگم عیب ندار الان بچس قانون ندار بزرگتر بشه میفهمه همه چی میخوره. البته قبلش کامل دیونه میشم از غذا خوردنش بعد میگم

و خدایی ک در این نزدیکیس❤❤
2738
دختر من فقط تو اینا یکم ماکارونی رو خوب میخوره کلا با غذا جور نیست هنوز سرلاک میدم بهش البته دختر من ...

میوه هی دوست داره

ولی قربون پسرم برم الهی دورش بگردم همه چی میخوره

همینا ؟ سیب زمیتیو سرخ کن بعهد بزار کف سینی فر بعدهم مخلافتیپ ک بت میگم بریز روش محاله دوس نداشته ب ...

خوب اگه همه این مواد رو داشت خودشم میدونست این که شما میگید رو درست کنه قرار شد با موادی که داره غذا بگی 

ناشکرن خواهر بهش گفتم ببین بزرگ میشی یه جایی ما نیستیم باید اخر سر نون خشک بخوری 

چی بگم والله احساس میکنم بازیگوشن فک میکنن بخوان غذا بخورن باید چند دیقه شیطنت نکنن. بخدا شده یه ساعت درگیر غذا دادن ب بچم بودم حالا مثلا میخورد ولی انقد لفتش میدا  ک نگو

و خدایی ک در این نزدیکیس❤❤
یا خدا پس چی دوست داره؟

باور میکنی دو سه بار خواهر شوهرم  میهمانی داشته از خونه غذا درست کردم بردم

مثلا اونا کباب و جوجه داشتن

من کتلت درست کردم

یا تو عروسیها من دارم عذاب میکشم باید با شیرینی و میوه سیرش کنم

بخدا یه موقع میهمانیهایی ک میریم خونه مادر شوهرم یا خواهر شوهرم اونا میگن دخترت چی دوس داره

ما کنار غذامون اونو درست کنیم

2706