2733
2739
عنوان

مهر میخورم+عکسسس🥺💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1003 بازدید | 64 پست
مثلا درمان نکنم چی میشه؟ من قرص زینک و قرص اهن دارم ولی نمیخورم ب نظرت همینارو بخورم کافیع؟

تو نمیخوری که چی بشه؟😐😂مهر میخوری که چی بشه؟ضرر دارن اخر یه چیزیت از کار میفته نابودت میکنه..

https://harfeto.timefriend.net/16360170073699 نظری حرفی حدیثی؟   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا درمان نکنم چی میشه؟ من قرص زینک و قرص اهن دارم ولی نمیخورم ب نظرت همینارو بخورم کافیع؟

خارجی قرصات، به خودت اسیب میزنی معده و کبد و روده اتو داغون میکنی عزیزم

باید اساسی درمان بشی تو قراره دراینده مادر بشی کمبود اهن اصلا خوب نیست تو بارداری بدتر میشی واگه درمان نشه درآینده روز به روز میاد پایین اگه خاک و... بخوری اسفناج وگوشت قرمز زیاد بخور عدس بخور جیگر بخور من ازجایگاه یه مراقب سلامت دارم راهنماییت میکنم

شما نینی سایتی مهربون لطفا میشه برای سلامتی خودم وخانواده ام دعا کنید و یه صلوات مهمونم کنی.                           
2728
اری گلم..این خیلی قوی تره یه چند روز هرروز بخور ببین بهتر میشی...

مرسی عزیزم

این کاربری قبلا دستع دوستم بود و الان پسش گرفتم لطفا اشتب نگیرین😐😐😐😐😐😐😐
خارجی قرصات، به خودت اسیب میزنی معده و کبد و روده اتو داغون میکنی عزیزم باید اساسی درمان بشی تو قرا ...

مرسی عزیزم

مهر هم میخوری تمیز ونو شو بخور این چیه پر از چرکولکه😑 صد درصد کم خونی

مهر گیرم بیاد میخورم😐😐

2738
مرسی عزیزم

عسل، عدس، تخم گشنیز،زنجبیل،شیره انگور،چغندر،هویج،کشمش،انار،فندق،بادام زمینی،گردو،پسته،اسفناج،کلم بروکلی،از اینام هر کدومو دوس داری بخور یا چند تاشو یا اصلا هموشونو...الان دلت میخواد هوس میکنی نمیفهمی چی میخوری..‌بعدا خوب بشی پشیمون میشی...کم خونیتم خیلی شدیده رو درست اثر میزاره برا بهتر شدن حالت و درس و اینام که شده قرصاتو بخور و اینام بخور مخصوصا اون قرصی که گفتم.

https://harfeto.timefriend.net/16360170073699 نظری حرفی حدیثی؟   
عسل، عدس، تخم گشنیز،زنجبیل،شیره انگور،چغندر،هویج،کشمش،انار،فندق،بادام زمینی،گردو،پسته،اسفناج،کلم برو ...

چشم مرسی عزیزم♥

من مامانم منو باردار بود هوس میکرد خاک بخوره

والا دور از جون خوب سنگ کلیه و اینا نگرفتن

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!

اصلا هم حرام نیست ما از خاکیم و برای همین از همون بچگی کشش داریم بهش عاشق خاک و گل بازی هستیم منم مثل تو پنج تا مهر خوردم و کنار گزاشتنش سخته خیییییلللیییی سخت جوری که با همه دعوا میکردم حتی متوجه شده بودم چه مهری از بقیه خوشمزه تره ولی بزارش کنار و اصلا نخور من دو ساله دیگه نمیخورم

🤍 perfect paradise 🤍
2706