2733
2739
عنوان

دیشب دختر خواهر شوهرم استوری گزاشته بود...

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 35 پست
چیزای فامتزی و تزیینی کوچیک خیلی خونه رو تغییر میده از اونا بگیر 😁😁

آخه مبلام و فرشامو اصلا دوست نداااارم

رو مخمن هرکی که میبینم فرشاشو عوض کرده تا چند روز تو لاک خودمم

برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا چه زحمتی  درآمد شوهرش خیلی خوبه کلا از اون اول اوضاع مالیش روبه راه بود

خب شوهرش زحمت میکشه😃 از خدا بخواه برکت بده به زندگیت

عزیز دلم . گهی زین به پشت و گهی پشت به زین

یه روز اون خوشحاله مطمئن باش یه روزم نوبت توئه

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
مهمترین کار، استوری ها و یا پستهای آدمهایی که باعث میشن فکرهای منفی بکنی رو mute کن.

رو muteیعنی چی

آره والا باید آنفالوش کنم جز حسرت و غصه خوردن چیزی نصیبم نمیشه

2731

منم الان خیلی ناراحتم چرا ماهیچی نداریم چرا حتی یه دونه طلام ندارم شوهربیچارم به هردری میزنه ولی هیچی به هیچی چرشماکه دخترخاهرشوهرته لی من هیچی ندارم جاریام همه چی دارن میلیونرن ولی هیچوقت حسودی نمیکنم فقط دلم میخاد منم داشته باشم که اونا جلوی من پزطلاهاوو پولاشونوندن منم حرفی برای گفتن داشته باشم چرا عدالت نیست اخه چرا درحالی که شوهراونا حق شوهرمنوخوردن ولی زبونشون ۲متره انگارماحق اوناروخوردیم 

آدمک آخردنیاست بخند    آدمک مرگ همین جاست بخنددسته خطی که توراعاشق کرد      شوخی کاغذی ماست بخند      
2740
رو muteیعنی چی آره والا باید آنفالوش کنم جز حسرت و غصه خوردن چیزی نصیبم نمیشه

علامت "سه نقطه" توی صفحه ایشون هست. میزنی روش، سومین گزینه mute ه.. فقط برای شما پیامش نمیاد و اون باخبر نمیشه

مشکل مشابهی داشتم و اینطوری حل شد

چ کاوری عکس بذار

خونه خودمم خونه مامانم نیستم کاور مبل دیگه اخه مبلاش چرم بود یه خرده چرمش خراب شد براشون کاور گرفته ۲ تومن مبل الان زیر ۱۵ میلیون نیست براشون کاور بگیر بابا ول کن 😁😁

منم الان خیلی ناراحتم چرا ماهیچی نداریم چرا حتی یه دونه طلام ندارم شوهربیچارم به هردری میزنه ولی هیچ ...

اصلا باورت میشه از عید متنفرم؟

الان اونا میان با بچه هاشون هرشب لباس ست و شیک میپوشن من کلا دو دست لباس میگیرم

خداروشکر پارسال کرونا بود نتونست بیاد پز بده امسال هم ایشالله راهها بسته شه

وا این چیزها حسودی داره زحمت کشیده خریده مبارکش باشه هیچوقت زندگی خودت رو با دیگران مقایسه نکن باعث ...

حسادت نکردم غبطه میخورن آخه خیلی به دیزاین خونه علاقه دارم

من حسرت هیچی نمیخورم فقط یکی باردار میشه دلم میگیره زود فراموش میکنم 4ساله منتظرم..فقط خاستم بگم منم ...

ایشااله به همین زودیا دامنت سبز میشه به حق علی