2733
2734

تولدش بود .

کلی وسایل خونش رو عوض کرده بود همه چی شیک و عیانی 

مبارکش باشه ولی منم دلم خواست الان ۵ماهه ی روتختی میخوام عوض کنم نمیشه آخر شم شوهرم گفت نمیخواد همون قبلی سالمه همونو استفاده کن

مبل و فرش و ظرف و ظروف همه چی شو جدید کرده بود حداقل ۱۵۰پول میخواد 

منم دلم تغییر میخواد.

از دیشب حالم خرابه اصلا دبرس ام نگیدحسودی 

حسود نیستم غبطه میخورم😔

چکار کنم خودمو باهاش مقایسه نکنم؟

برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستید لطفا

آدم حسرت خور یا به قول شما غبطه خور!!! همیشه چیزی واسه حسرت پیدا میکنه

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب عزیزم با مقایسه فقط ارامشو از خودت میگیری وگرنه اون داره زندگیشو میکنه

بعدشم‌ مبارکش باشه و به دلخوش استفاده کنه

اونم برا خرید اونا خیلی زحمت کشیده

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
2738

سعی کن با همین وسایلی که داری تغییر دکوراسیون بدی و یه خوردهبرنامه زندگیتو عوض کن ،مثلا ورزشی چیزی برو بهر حال شرایط بد اقتصادی هستش و اگر واقعاً شوهرت توانای مالی داره یه جور بهش بفهمون که خانم ها دوست دارن که وسایل خونه را عوض کنند و این جزی از ذاتشونه

خب عزیزم با مقایسه فقط ارامشو از خودت میگیری وگرنه اون داره زندگیشو میکنه بعدشم‌ مبارکش باشه و به د ...

نه بابا چه زحمتی 

درآمد شوهرش خیلی خوبه کلا از اون اول اوضاع مالیش روبه راه بود

برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستید لطفا
آخه همه چی شیک و قشنگ اصلا آدم کلی امید به زندگی پیدامیکنه

ببین انرژی مثبت دید مثبت و امید باید تو خودت باشه

بلاخره تو هر فامیلی پیدا میشه که از ما خیلی سرتر باشن

واقعا دلیلی واسه مقایسه نیس

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2706