2737
2739
عنوان

نصف شب😥😥باردارآ نیاید💀👻

1124 بازدید | 76 پست

سلام دوستاننمیدونم شده این حس بهتون دست بده حسش کنید یا نه ولی من دیشب ساعت۰۰:۰۰حس کردم یکی محکم درحیاطمون میزنه....

چندوقت پیشم اینوساعت۳صب حس کردم.....

تاحالا شمااینطورشدید....واینم بگم خاب بودم ازخاب پریدم 

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس

من با اینکه مث چییییی میترسم

اما همه تاپیک ترسناکا رو میام😐 

خب خب ادامه بدین

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بابا من هرشب فک میکنم دزد میاد صدا پاشم میشنوم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2728

ب افکاااارت پر و بال نده تامام

درونـ منــ دختریــ استـ غمگینــ و بریدحــ از زندانیـ که نامشـ زندگیستــ مردهــ                                                                                                               سینگلــ در راهــ خدا

من تو خواب فکر کردم در خونم باز شد یکی اومد تو 

آپارتمانیه‌ خونم

بلند شدم هیچکس نبود

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤
2738

عزیزم من تو بیداری بعضی وقتا حس میکنم صدای زنگ خونه میاد ولی اشتباه میکنم 

فکر نکنم چیز مهمی باشه

تو خوابم برام پیش اومده حس کردم زنگ میزنن دیدم کسی نیست دوباره رفتم خوابیدم 😁

چطوری جونِ دل؟ برقراری عزیز   

جالب ترش اینه ک اینو هیچوقت یادم نمیره هرکاری میکنم

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس

من ی روز خونه تنهابودم بارون میومد ی خانومی خوش چهره باحجاب اومد دم خونه گف برای بچم دارم نذرجمع میکنم میشه کمکم کنی با تاکید گف ببین من گدانیستم ولی کمکم کن خیابون خلوت بود ازاونجایی ک سرظهربود بارون کسی نبود من بهش کمک نکرد درو بستم

ولی وسط حیاط پشیمون شدم رفتم ک بهش بگم بیاکمکمت کنم ولی هیچکی توخیابون نبود اثری ازاون زن نبود.....کوچه ماتاسرخیابون حداقل ۳دیقه میشه ولی من تادربستم برگشتم ۱دیقه هم نشدولی آب شدرف توزمین

تو خواب بوده بابا واقعیت نداشته اشکال نداره 😁😁

ادامه روبخونید

من با اینکه مث چییییی میترسم اما همه تاپیک ترسناکا رو میام😐  خب خب ادامه بدین

ادامه رو بخونید

ها

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
2706