2733
2734

من دختری بودم. که پسرهای زیادی خواستگارم بودند.

وحتی خیلی از مردهای متاهل چششون دنبالم بود.

و حتی تو فامیل از ده سال بزرگتر تا ۶ سال کوچکتر .

جدا از اینها.

دو مورد از خواستگارهای قبلیم پسرهای قشنگی بودن.بلخصوص یکی که زیبایش از هر نظر خیلی زیاد عالی بود. ومنو دوس داشت و برای ازدواج میگفت . بخاطر یه سری مسائل رد کردم. من ۱۸ داشتم و ارایش میکردم بدون آرایشم منو دید. خیلیا حتی اون موقع منو بدون آرایش میدیدن و پسن میکردند حتی خانمهاهم بهم علاقه داشتند. 

حالا برای من مدتی پیش خواستگاری اومد که 

به واسطه برگشت گفت به دلم ننشسته 

من آرایش نکرده بودم . علتش چیه یعنی چرا اینو گفت. 

اینایی که واسه دوست پسرا خواستگار رد میکنن رو هیچ وقت درک نکردم 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همه سلیقشون ک یکی نیست ، همیشه تو دنیا یکی بهتر از اون یکی پیدا میشه شاید از تو قشنگتر دیده

شاید دلش ی جای دیگه گیر بوده خوشگلیت به چشمش نیومده

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2728

خوب به دلش ننشستی دیگه 

زور که نیست 😐

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
2738
به دل نشستن که فقط به قیافه نیست. مسائل دیگه هم مهمه. بالاخره به دلش ننشستی.

مثلا چه مسائلی ؟

من چند بار به واسطه گفتم منظور ظاهر بود. واسطه گفت پس چی میتونه باشه همینه

این اقا خیلی هم بامن صحبت کرد اخه.

منو ودوستم رو به مادرشوهرم معرفی کرده بودن که بیاد خواستگاری حالا دوستم پوست سفید چشمای ابی موهای بور 

خیلی خوشگل واقعا خیلی خوشگل و عالیه

بعد مادرشوهرم منو با یه خروار سیبیل پسندیده بود😶😶

واقعا هنوز درکش نکردم که چرا اونو ول کرد اومد منو گرفت برای پسرش من خیلی مجردیم افتضاح بودم خدااییش موهای صورتم زیاد بود اونم مشکی نابود بودم

مثلا چه مسائلی ؟ من چند بار به واسطه گفتم منظور ظاهر بود. واسطه گفت پس چی میتونه باشه همینه این ...

کلا از لحاظ روانی نتونسته باهات ارتباط برقرار کنه. نوع شخصیت هاتون با همدیگه جور نبوده. معلومه واسطه همچین جوابی بهت میده. در مجموع ظاهر و شخصیت شما باب میل اون آقا نبوده

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

قابل توجه اونایی که زیادی گارد گرفتن.

اصلا ما اخلاقی به درده هم نمیخوردیم واین اقا خیلیهم بچه بود.

ومن خدارو شکر میکنم که اون منو رد کرد والا هرچی فکر میکنم با اون اگه ازدواج میکردم بدبخت میشدم.

2706