2733
2734
عنوان

پسرا بعد چند وقت عشقشونو فراموش میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1659 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی اذیتت میکنه تا بزگردی؟!

نه گلم یه ماه بعد جداییمون گفت زشتی و از اول نمیخاستمت و واسه وقت گذرونی میخاستمت گفت حتی کادوی ولنتاینتو به دوس دختر سابقم دادم عشق اولم اون بود و ....

دیروزم دیدم منو تو گپی فقط اعضاش من و اون و دوس دخترش بود اد کرده ولی جلوی اون دختره ریموم کرده

از طرفی دیگه یادمه جون مامانشو قسم میخورد دست رو قران گذاشت که من عشق اولشم و هیچ وقت بهم خیانت نکرده

هر از چند گاهیم پیام میده که دلش برام تنگ شده

دلیل تناقضاشو نمیفهمم 

الان با اونه چرا هی یاد من میفته میگه دلم برات تنگ شده یا جور دیگه ای اذیتم میکنه و قلبمو میشکنه

جاست الان
2728
نه گلم یه ماه بعد جداییمون گفت زشتی و از اول نمیخاستمت و واسه وقت گذرونی میخاستمت گفت حتی کادوی ولنت ...

قسمت میدم به خدای احد و واحد خطتتو عوض کن یا از همخ جا بلاکس کن این آدما سمن سم خالص دیلیتش کن از زندگیت دختر 😡😡

2738
چرا عزیزمممم😭😭😭😭

آخه عشقم قبلا یکی دیگه رو دوس داشته دیگه الان بااین حرفا مطمئن شدم هنوز فراموشش نکرده 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
دوست دخترش زیاد باب میلش نیست

به من گفت عشق اولشه

وقتی با هم بودیم خیلی میگفت لاش.ه  ولی وقتی جدا شدیم هم به من گفت کادوی ولنتاینمو با اون قرار گذاشته به اون داده و عشق اولش اون بوده و منو واسه وقت گذرونی میخاسته و من زشتم و از اولم از قیافم خوشش نمیومده

از طرفیم تو گپی که من و اون و اون دختره بودیم ادم کرد بعدش جلو چش اون ریموم کرد غرورم حس میکنم له شده

جاست الان
میگن اول خوشحال . و بعده مدت طولانی یاد میارن. بلعکسه دخترا

خدا کنه بیاد خاستگاریم میخام جواب رد بهش بدم

خودش گرفت منو برد تو گروهی که فقط اعضاش من و دوس دختر سابقشو من بودم بعدشم جلو چش اون دختره ریموم کرد

حس میکنم غرورم له شده

جاست الان
قسمت میدم به خدای احد و واحد خطتتو عوض کن یا از همخ جا بلاکس کن این آدما سمن سم خالص دیلیتش کن از زن ...

بلاکه ولی از طریقای دیگه حرصمو در میاره مثل همون تاپیک قبلیم که گفتم

جاست الان
آخه عشقم قبلا یکی دیگه رو دوس داشته دیگه الان بااین حرفا مطمئن شدم هنوز فراموشش نکرده 

الان کدوم پسریه که عشث اول نداشته باشه

ما دیر جنبیدیم حس میکنم اونی که بیاد تو زندگیم قبل من ۳   ۴ بار حداقل عاشق شده باشه

جاست الان
الان کدوم پسریه که عشث اول نداشته باشه ما دیر جنبیدیم حس میکنم اونی که بیاد تو زندگیم قبل من ۳ &nbs ...

آره دقیقا 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
2706