2737
2734
عنوان

پیلینگ صورت

815 بازدید | 16 پست

بچه ها من برای جای جوشم رفته بودم دکتر متخصص پیشنهاد دادن پیلینگ شیمیایی کنم الان ۳ جلسس میرم ولی جای جوشام هنوز نرفته امروز به دکترم گفتم میگه باید چندجلسه دیگه بیای،کسی تجربه ای داره؟

وجدان،صدای خداست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
میکرو بهتر نبود؟

اتفاقا منم گفتم ولی گفت برای پوست من که چربه میلینگ خوبهچربیشم کنترل میکنه گفتش برا تو سطحیه ولی الان ۳جلسس نتیحه ای ندیدم همش پوسته پوسته میشه صورتم

وجدان،صدای خداست...
اتفاقا منم گفتم ولی گفت برای پوست من که چربه میلینگ خوبهچربیشم کنترل میکنه گفتش برا تو سطحیه ولی الا ...

سلام عزیزم 

منم پیلینگ انجام دادم الان ۲ روزه ازش گذشته نه پوسته میده نه قرمزه 

۴۰۰ هم دادم با اسپری زدن ب صورتم اولش سوزش داشت و قرمز شد ولی بعد چند ساعت برطرف شد

مال شما بعد چند روز پوسته شد؟

عزیزم من برای جوانسازی صورتم هایفو انجام دادم واقعا میتونم بگم بهترین نتیجه‌ای که میشد و گرفتم پوستم کامل ۱۰ سال جوون شده 

شماره دکترمو میزارم کارش عالیه . خانم دکتر عباسی ۰۹۱۷۵۱۳۳۳۸۶

عزیزم من برای جوانسازی صورتم هایفو انجام دادم واقعا میتونم بگم بهترین نتیجه‌ای که میشد و گرفتم پوستم ...

ععع شما هم خانم دکتر عباسی رو میشناسین من و خواهرم الان چند ساله باهاشون تمام کار های زیباییمونو انجام میدیم واقعا کارشون عالیه 😍😍😍