2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بخاطر چند تومن ارزون تر رفتم یه جا موهام دااغون شد هم سوخت هم صافی موهام بعد ۲ روز برگشت دوباره فر شد فقط رفتم آسیب زدم به موهام 

دیگه این آخری یه جا رفتم موهامو هم برام احیا کرد موهام جون گرفت هم کراتین دوباره کردم راضی بودم صافی موهامم موند دیگه 

2738
منم میخواستم کراتین کنم از چن آرایشگر پرسیدم گفتن اصلا فایده نداره موها میسوزه و میریزه.و ماندگاریش ...

بنطرم صافی نانو بزن تو اصفهان دونفرن که اتوی مخصوصشا دارن شماره یکیشا دارم میگن خوبه مشاوره هم بهت میده که چکار کنی شمارشا میذارم.. هم بدون مواد انحام میده هم با موادبستگی بموهات داره شنیدم کارش خوبه اینم شمارش09131642880 هنوز خودم نرفتم پیشش. 

سلام عزیزم 

منم خیلی دقه دقه این رو داشتم که کراتین کنم یا نه یکی میگفت خوبه حتما انجام بده یکی میگفت اگه انجام بدی بدبخت میشی منم مثل شما ولی خیلی تحقیق کردم و دل رو زدم به دریا و رفتم پیش یه کراتین کار و پروتئین تراپی انجام دادم خیلی برای ریزش و وز بودن موهام خوب بود چون خودم نتیجه دیدم گفتم به شما هم قیمتش هم نسبتا به بقیه جاها عالیه حالا شمارش رو میزارم اگه دوست داشتید برید اونجا 09932330298

سلام من پیش یکی میرم کارش واقعا خوبه و منصفه 

سرش شلوغه و ممکنه دو هفته طول بکشه تا حالت عادی بهت نوبت بده ولی فوق العاده عالیه من که راضی بودم خاسی بگو شمارشو بت بدم