2737
2734
عنوان

میخواهیم خونمونو بازسازی کنیم خانومای با تجربه بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 55 پست
مثلا چیکارشون کنم شما خونه مامانتو دیدی بهم بگو لطفا

گفتم که وسایلو جمع کرد ی قسمت خونه که خونمون خیلی بزرگ 

بعد یک اتاق و اول کاشی کرد کاغذ دیواری و سقف و انجام داد بعدش بقیه اتاق ها و آشپزخونه رو انجام داد تقریبا ۱۵ روز طول کشید تا کارای بقیه اتاق و اشپزخونه تموم بشه 

تا اون موقع هم اتاق اول خشک شد کاشیش وسایل و برد چید اونجا درشو بست اخرسر هم پذیرایی و تموم کرد

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واای نگووو سخته شما تجربه کردین

ما بیرون خونه رو نما زدیم واقعا دو هفته سختی بود بهتره یه خونه اجاره کنین

❤هر که در عشق سر از قله بر آرد هنر است، همه تا دامنه کوه تحمل دارند❤
2728
به نظر من این کاری که شما میخواین انجام بدین باید کل خونه را تخلیه کنین وگرنه وسایلتون نابود میشه آ ...

نهایتا میبریم طبقه پایین خونه مادرشوهرم دیگه چاره چیه ،اون بنده های خدا هم درگیر میشن

2738
من لیسانس معماری دارم دقیقا برعکس گفتی عزیزم  اول سرامیک و کاشی کاری چون خیلی کثیف کاری داره ب ...

خوبه من از رو تجربه ی خونمون گفتم سرامیکها خش افتاد و لق شدن کار من مشاور خانواده هست این که میگن هر کسی باید تو رشته ی خودش باشه دقیقا اینجاست 😂 ممنونم بابت اطلاعات درست و خوبتون

دل را  به حریم عشق بسپار و برو فرسنگ به فرسنگ خدا با ما هست
یعنی همون یه نفر هم کاشیکاری میکرد هم کاغذ دیواری هم نقاشی ؟؟؟؟ نه عزیزم اینجوری که میگی نیست اول و ...

اول کاشی کاری کردن بعد اومدن برا کاغذ دیواری

نه خدارو شکر ما از اینطور ادما اطرافمون نداریم 

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤