2733
2734
عنوان

با همسری که رابطه تمایل نداره و دارو افسردگی میخوره چه کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 688 بازدید | 80 پست

به خانومه زنگ نزن اول از شوهرت میپرسیدی که در مورد چی باهاش در ارتباط بوده ... سرد شدن از رابطه بخاطر اضطراب و قرص های افسردگی کاملا دلیل موجهی هست باید بذاری دورش تکمیل بشه .... اینکه شما هیچوقت برای رابطه جلو نمیری و منتظر همسرت هستی اصلا غرور محسوب نمیشه بلکه خودازاریه و عدم سلامت رابطتون رو نشون میده .... برای کم شدن بار روانی این قضیه بهت پیشنهاد میکنم شما هم پیشقدم شید تا گرما و عشق دوباره بینتون جریان پیدا بکنه 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
قبلا دو قرص دیگه میخوره قطع کرده اینو فقط میخوره وقتی تموم میشه  قرص حالش بقدری بد میشه وحشتناک

اره داروهای اعصاب اگه یهویی قطع بشن بیماری شدت پیدا میکنه گلم

و اینکه واسه قطع کم کم دکتر دوزشو کم میکنه

جاست الان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مسئله افسردگی ایشون با توجه به داروهایی که میخوره الان باید بهتر میشد.ایشون چند هفته یکبار پیش ...

یکم روحیه ش بهتره تو شهریور این اتفاق افتاد براش و ده سال برگشتیم به عقب انگار الان یکجایی مشغوله و بد نیست حالش اما موقعیت عالی و خوبش و که رییس بود از دست داد هر هفته با روانپزشک حرف میزنه اون تو کاناداس انلاین حرف میزنن

2742
به خانومه زنگ نزن اول از شوهرت میپرسیدی که در مورد چی باهاش در ارتباط بوده ... سرد شدن از رابطه بخاط ...

گفتم چرا با اون درد و دل کردی من چکارم این وسط گفت این روزا همه همکارام و دوستام بهم پیام میدم

2740
گفتم چرا با اون درد و دل کردی من چکارم این وسط گفت این روزا همه همکارام و دوستام بهم پیام میدم

اگه از اون موقع به بعد همچین حرکاتی از همسرتون ندیدید فعلا پاپیچ این قضیه نشید تا توی فرصت مناسب که اوضاع روحی و روانیش استیبل بود صحبت کنید ...

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 

عزیزم من نظر خودمو میگم فقط، و اول از همه هم بگم ک اینجا همه نظر شخصی خودشون رو میگن و متخصص نیستن و بهترین کار اینه ک ب ی مشاور مراجعه کنید(الان ک دیگه حتی تلفنی هم میشه ب مشاور مراجعه کرد)

از ی طرف میتونم بگم ک افسردگی شوهرت ک دست خودش نیست و این ک تمایلی هم ب رابطه ندارن احتمالا بخاطر همینه دیگه

از طرف دیگه هم میتونم بگم شاید بهتره الان ک تو شرایط مناسبی نیست غرورتو کنار بذاری و بیشتر بهش نزدیک بشی، شاااااید البته شایدا، تو این شرایطی ک داره، با کس دیگه ای احساس راحتی و صمیمیت بکنه و بهتره ک نذاری این اتفاق بیفته و تو کسی باشی ک هم ب شوهرت و هم ب زندگیت کمک کنی، من بهترین راه رو این می‌دونم ک بشینی باهاش حرف بزنی، در مورد رابطتون، اون خانمه، احساساتت، بیماریش و...

بازم میگم من فقط نظر شخصی خودمو گفتم ک ب احتمال زیاد درست هم نیست😁

بهتره از ی متخصص کمک بگیریدحتما این کار رو بکن عزیزم

شنیدم خطر سکته هم داره راستش خریدم یواشکی بریزم غذاش اما عوارضشو خوندم گفتم ارزش نداره خخ😐

باید بپرسید از اهلش طبق دستور مصرف بشه

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2706