2752
2734
عنوان

با همسری که رابطه تمایل نداره و دارو افسردگی میخوره چه کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 80 پست

اگ دیگ درارتباط نیس نیازی نیس زنگ بزنی

ببرش بیرون ی کاری کن بهش خوش بگذره

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

قطره گل سرخ شنیدم ضد افسردگی و محرکه

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

من تو این شرایط بودم .با این تفاوت که من افسرده بودم و تمایلی نداشتم.همسرم خیلی کنارم بود و فشاری بهم نیاورد و الان بهد چند ماه اوضاع بهتره.شما هم خانومی کن تا یه ذره اوضاع بهتر شه.البته به روانپزشک بگه سردی رابطه داره دارو میده 

تکرار همه چیز در این دنیا ملال آور است.امایاد تو مانند نفس تضمین زندگیست..

ی چراغ سبزی چیزی نشون بده تحریک شه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
خب شرايط زندگي تون خيلي كسل كننده هست ي تغيري بدين نه اخه براي چي بهش ز بزني رابطه كاري بوده شايد ...

نوشته بود در چه حالی

من بیرونم استیکر یک دوش هم فرستاده بود  براش

من بشدت عصبانی شدم گفتم ینی چی حالا اون استیکرو فرستاده گفت یعنی برو بخودت برس دوش بگیر بخدا اصلا اونجوری که فکر میکنی نیست اصلا برو بهش زنگ بزن فامیلیش هم گفت

عزیزم مسئله افسردگی ایشون با توجه به داروهایی که میخوره الان باید بهتر میشد.ایشون چند هفته یکبار پیش روانپزشکشون میرن و آیا پزشکشون از روند بهبودیشون راضیه؟ آیا در مسائل کاری دیگم مشکل داره یعنی این افسردگی روی کارش تاثیر گذاشته وبخش های دیگه زندگیش یا فقط روی این بخش از زندگیشون تاثیر گذاشته.

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱
2706