2733
2734
عنوان

دختر خاله م میاد استرس میگیرم😑

434 بازدید | 43 پست

بزرگه ۱۷ سالش هست ولی کلا ببخشید دستشویی نمیره همششششش در حال ول خوردنه🤦🏼‍♀️

بعد میاد رو تخت من میشینه میگه فیلم ببینیم ، تماااااام مدت فیلم وول میخوره ، منم از استرس این که رو تختمه یا تو اتاقمه هیچی از فیلم نمیفهمم😑😑

اینم نیست که مثلا دستشویی دیگران راحت نباشه چون خونه خودشون هم همین طوریه

یا بیرون رفتیم یکی دوبار اصلا کلافه شدم از دستش

بزرگم هست نمیتونم چیزی بهش بگم اخه... 

یه بار همه زورمو جمع کردم بهش گفتم فیلمو نگه میدارم میخوای برو دستشویی ، بدش اومد گفت خودم میدونم هنوز شدید نشده😳

چکار کنم واقعاااااااا رو مخمه😭😭😭😭

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈

طفلی 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب فیلم نزار واسش 

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2740

😶😶😶😶😶😶

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

عین من شوهرم همش دعوام میکنه برو دسشویی😑

برا سلامتی امام زمان یه صلوات میفرستی؟جان عمت لایک نکن😐اسم کاربریم ربطی به فامیلیم نداره واقعا نمیدونم هدفم از انتخاب این اسم چی بود
2706