2733
2739

اگع بهش برسی خیلی هواشو داشتع باشی مراقبتای لازمو بکنی فک کنم تا ۱۵ یا بالاتر عمر میکنن 

من بخاطر خاهرم نتونستم بهش برسم تو ۳ سالگی ۶ ماع مرد

عمو تهرونمون دیگ شیری شدع دلم ع مردم شیری پرع رفتارشون همع شیری طورع یکی میخاد اعصابمو شیری کنع انها ب من خندیدن چون متفاوت بودم من ب انها خندیدم چون همع مث هم بودن                            من حقیقتا رو میگم ب من چ حقیقتا تو جامع فحشع  تنهایی عشقع وقتی خودمو دارم بقیع رو میخام چیکار?  بعضی چیزا از بیرون سفیدع از درون سیا                    بعضیا يه جوري اصرار دارن که بايد بچشون پسر بشه، انگار سلسله‌ی پادشاهيش بدون پسر منقرض ميشه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگع بهش برسی خیلی هواشو داشتع باشی مراقبتای لازمو بکنی فک کنم تا ۱۵ یا بالاتر عمر میکنن  من بخ ...

مثلا چطوری نتونستی بهش برسی

یعنی چه کارایی باید میکردی که نکردی

2728
غذاش که همون دونه هست ... جز این چه کارایی باعث سلامت موندش میشه

غذاهای مخصوص دارن ک باعث تقویتشون میشه

توش ی چیزای رنگی و تخمه بو نداده و چیزای خیلی مختلفی داره 

من دو نوعشو گرفتم خیلی اون غذاها رو دوس داشت

ولی دیدم کرم گذاشته ی مدلش مجبور شدم بریزم پشت پنجره برا کبوترا

مثلا چطوری نتونستی بهش برسی یعنی چه کارایی باید میکردی که نکردی

خب عزیزم بچع ها وقتی میاین بدنیا ب پر پرندع حساسیت دارن یا بو های خیلی تند 

من باید میرفتم هر روز نازش کنم بخاطر خاهرم ک بود نتونستم حموم زیاد نمیبردمش براش مادع هم گرفتم ولی خو هیچی 

جای تاریک بود فک کنم ی صدا اومدع سکتع کردع چون صبح وقتی از مدرسع اومدم مردع بود 

هوففف دلم براش تنگع

عمو تهرونمون دیگ شیری شدع دلم ع مردم شیری پرع رفتارشون همع شیری طورع یکی میخاد اعصابمو شیری کنع انها ب من خندیدن چون متفاوت بودم من ب انها خندیدم چون همع مث هم بودن                            من حقیقتا رو میگم ب من چ حقیقتا تو جامع فحشع  تنهایی عشقع وقتی خودمو دارم بقیع رو میخام چیکار?  بعضی چیزا از بیرون سفیدع از درون سیا                    بعضیا يه جوري اصرار دارن که بايد بچشون پسر بشه، انگار سلسله‌ی پادشاهيش بدون پسر منقرض ميشه