2737
2739

مدتیه همش داره اتفاقاتی بد برام میفتم، از هر جهته زندگی 

یعنی خدا داره امتحانم میکنه؟

تماااام مراحل زندگی چه محیط کار و خانوادگی همش داره گره میفته نمیدونم چرا 

دارم افسردگی میگیرم دیگه

اتفاقاتی ک دست هیچکی نیست فقط دست خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ختم مجرب سوره انشراح

جهت رفع وحل مشکلات  و حاجت روایی

هرروز صبح در وقت بین الطلوعین به نیت حل مشکلات اداری. مالی .خانودگی.گره گشایی.دفع دشمن.تحصیل.تقویت حافظه.زیادی صبر وتواضع وفروتنی.ارامش روحی وجسمی وغیره.....

سوره انشراح هفت مرتبه باخلوص نیت وتقرب الی الله تلاوت شود.

این ختم خود بنده میباشد که مراراً وتکراراً مشکلات را دفع کرده وبه اکثر مراجعینی که توصیه کردم جواب داده  ان شاءالله جوابگوی مشکلات شما خواهد بود.

بسم الله الرحمن الرحيم 

أَلَمْ نَشْرَحْ لَكَ صَدْرَكَ (1) وَوَضَعْنَا عَنكَ وِزْرَكَ (2) الَّذِي أَنقَضَ ظَهْرَكَ (3) وَرَفَعْنَا لَكَ ذِكْرَكَ (4) فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْراً (5) إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْراً (6) فَإِذَا فَرَغْتَ فَانصَبْ (7) وَإِلَى رَبِّكَ فَارْغَبْ (8) 

خداوند در سوره شرح روی عسر ویسر تاکید میکند که بعد از هر گره یک گشایش هست در ایه فان مع العسر یسرا در ایه بعداز میفرماید انِّ مع العسیر یسرا یعنی بعد از گره گشایش هست منظور هیچ گره ای بسته نمیماند وباز میشود.فقط اینکه هر وقت فارغ شدی روی بخدا بیاور وبا رغبت یعنی باخواست خودت وخلوص نیت وبه زبان عام از ته دل از خدا درخواست کمک کن  نه از روی رفع تکلیف چون خداوند از درون  ونیت ما باخبر است .توضیح به صورت ساده بیان شده که همه متوجه عظمت وخواست وارداده خدا در مشکلات وحل مشکلات بشوند. تا ما از خدا درخواست کمک نکنیم خدا کمک نمیکند ادعونی استجب لکم اجیبُ دعوة الداعِ اذا دعانِ .

2706