2733
2734

ازش خیانت دیدم عاشق یکی دیگ شده

3سال نامزد3سال عقد

میخوام جداشم میشه انگیزه بدید بهم کم اوردم حالم خوش نیس هنوز حس دارم بهش

لطفا🙏🙏🙏🙏😭

😌😌😌

یک عدد جدا شده در عقد هستم 

خیلی راضی و خوشحال 

سخت بود اولش ولی بعدش راحت شدم

بهترین کارو می‌کنی 

الانم عین خیالم نیس ، توام هیچیت نمیشه اولش سخته فقط

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا بچه نداری جدا شو هرزه درست نمیشه کلا مردا لق و تق شدن دلشون ترمیناله

هر وقت فقر درونی شدیدتر باشه نمایش بیرونی بیشتره،  رنج نباید تورا غمگین کند این همان جایی هست که اغلب مردم اشتباه میکنند. رنج قرار است تو را هوشیارتر کندکه زندگیت نیاز به تغیر دارد چون انسان زمانی هوشیار میشود که زخمی میشود رنج نباید بیچارگی رو بیشتر کند رنجت را تحمل نکن رنجت را درک کن این فرصتی است برای بیداری وقتی اگاه شوی بیچارگیت تمام میشودسخت هست هم زیستی دائم با کسانی که دغدغهایت را نمیفهمند اما عزیزان تو هستند
2738
چ مدت بگذره حالم خوب میشه؟

ته تهش دوسه ماه ، منم دوسه ماه اول حالم بد بود ، بعد الان یه موقعایی یهو خیره میشم ب مامانم میگم وااای خدارو شکر جدا شدمااااا ، ینی می‌خوام بگم عادی میشه برات ، ولی حتما جدا شو ، اگ ببخشی سند بدبختی خودت و امضا کردی

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
اره خداروشکر بچه ندارم 😞

خدا دوستت داشت . مطمن باش بعد هر سختی اسونیه اگه بمونی دلهرهداسترس تشویش تا اخر عمر همراته.جونیت میره . سختی الان رو برای ایندت به جون بخر جدا شو

هر وقت فقر درونی شدیدتر باشه نمایش بیرونی بیشتره،  رنج نباید تورا غمگین کند این همان جایی هست که اغلب مردم اشتباه میکنند. رنج قرار است تو را هوشیارتر کندکه زندگیت نیاز به تغیر دارد چون انسان زمانی هوشیار میشود که زخمی میشود رنج نباید بیچارگی رو بیشتر کند رنجت را تحمل نکن رنجت را درک کن این فرصتی است برای بیداری وقتی اگاه شوی بیچارگیت تمام میشودسخت هست هم زیستی دائم با کسانی که دغدغهایت را نمیفهمند اما عزیزان تو هستند
ته تهش دوسه ماه ، منم دوسه ماه اول حالم بد بود ، بعد الان یه موقعایی یهو خیره میشم ب مامانم میگم واا ...

نه بخشش ک کلا در کار نیست چون هردو با طلاق موافقیم

کارای طلاق چقد طول میکشه؟؟؟

😌😌😌
خدا دوستت داشت . مطمن باش بعد هر سختی اسونیه اگه بمونی دلهرهداسترس تشویش تا اخر عمر همراته.جونیت میر ...

اره دقیقا  دلم ب جوونیم میسوزه تاهمین الانم خیلی شک و تردید عذابم داده دگ میخام ازاد بشم😊😞

😌😌😌
نه بخشش ک کلا در کار نیست چون هردو با طلاق موافقیم کارای طلاق چقد طول میکشه؟؟؟

وقتی هردو موافقید خیلی زود 

همسرت ی روزی بد پشیمون میشه مطمن باش

انگشت اتهام همه ی مردها،مثل عقربه ی قطب نما که مدام رو به شمال است،همیشه رو به یک زن نشانه میرود،همیشه✌️😊

عزیزم خوبه که بچه نداری و جدایی برات راحته

خیانت هم هرگزفراموش نمیشه و اونم نمیتونه ترک کنه یکبارکه خیانت کنه بار دوم و سوم و....هم میکنه پس جدایی بهترین انتخاب

البته اگه شرایط شو داری و از طرف خانواده حمایت میشی....

طلاق هم اولش سخته یکم اذیت میشی اما بعدمدتی فراموشت میشه

تلاش کن که تمام روزهای عمرت را زندگی کنی....
2706