2733
2734

نه به نظرم

واسه من که درست بود جوابش با اینکه یه هاله خیلی کم رنگ انداخت

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره برا منم 3 تا از این مارک زدم یه دوتا خط افتاده ک یکیش لاغر تر از اون یکیه و روشن تر

مبارکه عزیزم 😍❤

برو آزمایش بده

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2740
اره منم فکر میکنم خطا داره  تخم مدیکورو ملخ خورده انگار تو این داروخونه ها

گول مدیکور رو نخور، من مدیکور زدم منفی بود روژان زدم هاله انداخت، همه توی سایت بهم گفتن که مثبت کاذبه ولی آزمایش دادم واقعا باردار بودم

2706