2737
2734

سلام من تازه باردار شدم میخوام یکم اطلاعاتم رو بالا ببرم 

چند مرتبه بایدسونو گرافی و... ازین چیزا رفت؟؟تو چ هفته هایی میشه لطفا کمک کنید❤

من هفته پنجم ی سونو نوشت اونم میخاس بدونه چن هفتمه .

بعدشم هفته هفتم نوشت برای اینکه بدونه بچه ضربان داره یا نه

بعدیشم هفته دوازده ک غربالگری اول بود

دومیم هفته شونوزدهه

اول هشت تا ده هفته برا قلب میری بعد 13 هفته ان تی داری و آزمایش خون ک ه دو همون روزه و خیلی مهمه بعد 18 هفتگی انومالی دوم داری اگه خدانکرده مشکلی بود اینم ازملیش داره اگر نرمال بود ک هیچ یدونه ام 27 هفته داری 23 تا 26 هفته تست تحمل گلوکز داری و از هفته 32 اینا دیگ ده روز ی بار چک باید بشی

Sen sevdanin sultanisin hem😍güneşim mehtabimsin😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اول هشت تا ده هفته برا قلب میری بعد 13 هفته ان تی داری و آزمایش خون ک ه دو همون روزه و خیلی مهمه بعد ...

تست گلوکز چیه؟؟

فرشته کوچولوی من👼عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش💔! آخه به بودنت احتیاج داشتم مادر بشه فدای تک تک تار و پودت👩‍👧
البته همه اینا برا بارداری نرماله.... مثلا من تیروئید دارم دو ماه ی بار اون چک میشه 

منم دارم عزیزم

پیش متخصص غدد میره؟

الان ک تازه دیروز فهمیدم باردارم امروز میخوام برم دکتر بگم برام چکاپ بنویسه بعدجواب رو ببرم پیش متخصص غدد پرونده تشکیل بدم ی متخصص زنان هم پیدا کردم برم پیشش

ب نظرتون کی ب خانواده ها خبر بدیم؟

2740
اره واسع من نوشت جوابشم زود دادن بردم پیش دکتر

خب من الان میخوام برم درمانگاه برام بنویسه چکاپ و سونو... بعد میشه جوابشو ببرم بدم ی متخصص زنان شخصی؟

دکت زنان درمانگاه نگه پرونده تشکیل بدم برات😐

خب من الان میخوام برم درمانگاه برام بنویسه چکاپ و سونو... بعد میشه جوابشو ببرم بدم ی متخصص زنان شخصی ...

عزیزم بهداشت یا درمانگاهم پرونده باید تشکیل بدی 

من الان هم پیش دکتر شخصی پرونده دارم هم درمانگاه 

اره میشه چرا نشه 

منم دارم عزیزم پیش متخصص غدد میره؟ الان ک تازه دیروز فهمیدم باردارم امروز میخوام برم دکتر بگم برام ...

من ده ساله زیر نظر دکتر غدد هستم مگه تا حالا کنترل نبود تیروئیدت؟ دکتر نمی‌رفتی؟ به هر حال آره باید بری متخصص غدد سونو و ازمایشم آره میشه حتی پزشک عمومی بنویسه ببری پیش متخصص 

من بعد از غربالگری اول گفتم به خانواده البته خانواده همسرم منظورمه از خونواده خودمم مامانم و خواهرم می‌دونستن فقط 

سعی کن زودتر از 8 هفته نری سونو قلب بیخود استرس داره

Sen sevdanin sultanisin hem😍güneşim mehtabimsin😍
من ده ساله زیر نظر دکتر غدد هستم مگه تا حالا کنترل نبود تیروئیدت؟ دکتر نمی‌رفتی؟ به هر حال آره باید ...

باشه عزیزم مرسی چرا تحت نظر بودم و عددش نرمال شد  اقدام کردم ولی پرونده نداشتم و زمان مشخصی نمیرفتم ولی از این ب بعد باید زمان مشخصی برم من هم ب کسی نگفتم حتی ب بابام اینا میترسم خدایی نکرده چیزی بشه😑

بازم مرسی از راهنماییت