2733
2734

من پس اندازام زیاد نیس یعنی ماهی ۱۰۰ شاید شایدم‌گاهی ۲۰۰....بعد میخوام پس انداز کنم شوهرم میده پول اول میگه نگه دار بعد چندروز ک بی پول میشه میاد سراغم ...

ی قلک دارم ک شوهرم میدونه

دوتا کارتم دارم ک یکیش مدام دستمه و ازش استفاده میکنم اون یکی نه استفاده نمیکنم ولی میدونه دارم....

بعد اینکه من باردارم زیاد بیرون نمیرم میدونه پول خرج نمیکنم برا همی حساب کتاب پولامو داره میترسم جمع کنم جمع کنم اخرش بیاد بگیره ازم بنظرتون چ کنم 

ی کارتم امروز ازش گفتم رمزشو نداره دوساله استفادش نکرده 

ولی من میخوام ب نام خودم باشه و رمزشو خودم بدونم شاید ی وقتی خودم احتیاج ب پول شدید داشتم

حالا چ کنم بریزم ب کدوم کارت بهتره؟؟؟

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

چ فایده نمی تونی نگهداری کنی تا میاد سراغت پولا رو می دی بهش...بگو پول که می دی دیگه نگیر ازم این چ وضعشه...جمع کن طلا بخر تا طلا نگیری همین بساطه...

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر من برو یه کارت نو بگیر تمام پولاتو بریز تو اون بهشم نگو 

ولی یاد بچگیام انداختیم مامان بابام وایمیستادن عیدی بگیرم عیدیامو که میگرفتم جمع میکردم میگفتن بده تا برات نگهشون داریم ولی من هنوزم که هنوزه دیگه اون عیدی هارو ندیدم 

2731
از این دست میده از اون دست میگیره😄😄

اره😂موندن چکار کنم

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

من خودم پول دستم باشه خرج میکنم،نمیتونم پس اندازکنم

الان دوماهه گفتم حقوقمو نریزن ک پول دستم ناد خرج نکنم

میخام یجایی سرمایه گذاری کنم ولی نمیدونم چجوری و کجا؟ممنون میشم اگ کسی پیشنهادی داره بگه

نعمت هایتان را بشمارید :)))))
2738
من خودم پول دستم باشه خرج میکنم،نمیتونم پس اندازکنم الان دوماهه گفتم حقوقمو نریزن ک پول دستم ناد خر ...

اگ جات بودم درجا طلا میخریدم