2737
2739
عنوان

مامان دوست پسرم😂😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4738 بازدید | 128 پست
اخه خانما خیلی حساس ترن نسبت به آقایون متعجبم

شما ک داری مدرن زندگی میکنی حداقل طرز تفکرت راجع به زن و مرد رو هم اصلاح کن عزیزم.. اصلا قشنگ نیست دیدت به جنسیت خودت! 

عزیزم شما که نهایت با یه تخت کار داری همون رو مرتب کن که به دلت بشینه مابقی رو هم بزار برای صاحب خونه

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من برام مهمه قبل ازدواج رابطه نداشته باشم. گناه بزرگیه و پر از پشیمونی ولی خیلیا قضاوت کردن 

عزیزم

سخته تو این شرایط

چون در فضای تنها 

خوب احساسی تر برخورد می کنه

و ممکنه در این گیر و دار شهوت بیدار بشه

و اون موقع واقعا کنترل ش سخته

دو تا جوون 

هم دیگر رو دوست دارند

و ...‌

چون برات مهم بود نوشتم عزیزم

چه کسایی هستند که افتخار می کنند

با توجیه این جمله

بدن خودمونه 

به هیچ کس مرتبط نیست

2731
عزیزم شما که نهایت با یه تخت کار داری همون رو مرتب کن که به دلت بشینه مابقی رو هم بزار برای صاحب خون ...

اخه این چه حرفیه خانوم😂😂😂😂😂😑

چرا اینقدر منفی اید اخه 

حالا بغیر از حرام وحلالش،نمیگید تجاوز کنن و بدبخت بشی 😒

ی بار بهم گفتن تو چه مسلمانی هستی ک صیغه رو قبول نداری؟!باید بگم من بی مذهبم ،مشکل داری ریپلای نکن،نمیخواد منو نصیحت کنی ک بیا و مذهب دار شو 😏تو مذهبتو بگیرو گناه نکن،ی بار گفتن اسلام بدون مذهب کشکه،مگه زمان پبامبر مذهب بود ک منم مذهب داشته باشم! ؟من که غیبت نمیکنم ،روزمو میگیرم،تهمت نمیزنم،دروغ نمیگم،نمازم سرجاشه،روزمم همینطور ،من مسلمانیم کشکه 😐تنها چیزی ک مذهب ب من یادداد این بود ک مذهب تفرقه انگیزه 😐هرجا میرسن میگن اسلام نابود کننده انسانیته،ن عزیز این مذهبه ک نابود کننده اس،فقط بخاطر مذهب فحاشی میکنن،تهمت میزنن ،حاضرم بی مذهب بمیرم اما شبیه شماها نباشم،شدیداااابا صیغه مخالفم و معتقدم عین زناست و کلاه شرعیه،اگه مشکلی با امضام داری .و عین عقده ای ها گزارش بزنی ک اخر حیوانیتی 😏
نه نمیکنم ولی خب مرتب که میکنم حالم بهم میخوره از شلختگی

اگه اهل همکاری و کمک هست دوست پسرت که اوکیه چون معمولا تمیز کاری خونه با خانومه مرد هم همینقدر که نریزه و همکاری کنه یکم اوکیه /

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤
2738

من رفیقای پسرمم جرعت نمیکنن بیان خونمون وقتی خالیه

😑😑😑

میرید خونه مردم ایرادم میگیرید

ی سلامی هم بکنیم ب اونایی که قرار بود مرگ از هم جداشون کنه  ولی یه شاسی بلند چینی ک چندتا از قسطاشم مونده بود ، جداشون کرد   😑😑😑😑
عزیزم سخته تو این شرایط چون در فضای تنها  خوب احساسی تر برخورد می کنه و ممکنه در این گیر و ...

درست میگین. تنها نبودیم مادرش هم بود. برای کمک به درساش رفته بودم. من اهل روابط نامشروع نیستم واقعا متنفرم 

شمیم هستم❤️❤️❤️❤️