2737
2734
عنوان

مامان دوست پسرم😂😑

4737 بازدید | 128 پست

خیلی شلخته س

میرم خونشون انگار هیچ زنی تو اون خونه نیست ظرفا نشسته لباسا وسط پذیرایی 

داخل راه رو پر از خاک 

اصلانم خونه نیست همش این ور اونور نه غذایی نه چیزی:/😐

بنظرتون ممکن پسرش با نظم باشه 

من حالم از خونه بهم ریخته بهم میخوره 

☹😕

اصلا بچه هاش مهم نیست براش بنظرتون ممکن بخاطر شاغل بودنش باشه یا کلا همینطوریه 😥😒

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😕

نرو خونشون ..

هروقت متاهل شدین برو خونشون شاید اونجوری مادرش بیشتر برات ارزش و احترام قائل شه و خونه رو وقتی دعوتت میکنه مثل دسته گل کنه 🥴

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
2728

اتاق پسرشو ببین دیگه اون مورد کاملا وظیفه دوستته ببین اونو چحور نکه داشته

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    

اخ گفتی دوست پسر 

یاد دوست پسر خودم افتادم😞🙃🖤

تیکر تولدمه🙄🎂کارما میگه : بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی؛ نه به خاطر اینکه آدم بدی بودی بلکه به خاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری!!😇😄❤️
2738

چ خوب بعد به تو هم گیر نگیده که خونتو مرتب کن تازه به نظرش تو خیلی هم تمیز و مرتبی و همش تعریفتو میکنه 

مادر شوهر من که وسواسه از نظرش من خیلی پلشتم😂

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰

عجب

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
2706