2733
2734
عنوان

تعبیرخواب کی بلده 🤔🤔

59 بازدید | 10 پست

خواب دیدم دوتا ماهی کوچولو تو تنگ توی یخچال هست😯روشم سلفون کشیده شده .آوردمش بیرون سلفونو کشیدم کنار گفتم ماهسا حتما گشنه هستن نون گوله کردم انداختم تو آب با ولع زیاد میخوردن خیلیییییی .بعد یه آن رفتم اونور دیدم وحشی کنان از آب پرید بیرون یکیش افتاد رو فرش سرش نصف شد😢

من ی گروه تو وات دارم بعضی ها خابشون مگن اونا تعبیر میکنن میخای خوایتو یگم؟

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره گلم

پیامتو کپی کردم کلا میفرسم بگه میگمت

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2740

من چرا همش خواب خانواده شوهرمو و شوهرمو میبینم متاسفانه در حال جدایی هستیم خونواده اش اصلا باهم خوب نبودم ولی توی خوابا همش باهم خوبین میگیم و میخندیم 

یه شب خواب میبینم شوهرم اومد میگه جدا نمیشیم میمونی تا مشگلمو حل کنم 

یه شب خواب میبینم شوهرمو میبوسم 

چجوری ب حاجتت رسیدی بهم بگو لطفا 🙏

عزیزم  گفت همه خواب ها تعبیر نداره خیر هس و صدقه بدهید و بخوبی تعبیر کنید