2737
2734
عنوان

حیوووووون

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 56 پست
باردارم نفسم میگیره بعضی وقتا پسر خواهر شوهرم برگشته میگه ایشالا نفسای آخرته عوضی

چ پروعه چندسالش

- عَز خودِتون‌ اِنسآنیَت بہ جآ بِذآرید تولیدِ مِثل رو هَمِہ حِيوونآ هَم بَلَدَن😹🖕🏿
ایشالله هم گفت؟یه دونه میزدی دهنش، تا خودشونو جمع کنن

حیف دست من بخوره تو دهن همچین حیوووونی

خدایا مرسی بابت زندگی آرومم  نشستم و فقط نظاره گر هستم که خدا داره تک تک خواسته هام رو برآورده میکنه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ پروعه چندسالش

10 سالشه ولی خاله زنکیش انگاری مامانش

خدایا مرسی بابت زندگی آرومم  نشستم و فقط نظاره گر هستم که خدا داره تک تک خواسته هام رو برآورده میکنه  
2728
گفتم تقصیری نداری بزرگتر دهنت حرف میزنی بهت یاد ندادن از حالا انگاری مامانش فقط زبونش زهر داره

رسمی باش خانمی اصلا نذار اینقدر قاطی شن که نفس تنگی ات رو ببینن

اون بچه هم چون پسره واقعا نادونه اما بی ادبه 

احتمالا حرف بزرگترا رو تکرار کرده البته نمیخوام دو به هم زنی کنما

آدم بیشتر از این میسوزه که بزرگترش چیزی بهش نمیگه

دقیقا مامانش خندید دوست داشتم همشون جر بدم

2738
10 سالشه ولی خاله زنکیش انگاری مامانش

بزن تو دهنش دهنش پر خون کن خب چرا حرص بخوری عزیزم 

- عَز خودِتون‌ اِنسآنیَت بہ جآ بِذآرید تولیدِ مِثل رو هَمِہ حِيوونآ هَم بَلَدَن😹🖕🏿
گفتم تقصیری نداری بزرگتر دهنت حرف میزنی بهت یاد ندادن از حالا انگاری مامانش فقط زبونش زهر داره

خوب بچه هم ازبزرگترش با میگیره واقعا شاه الان تواین زمونه اینقدر آدم بی ادب باشه شمالی خیال عزیزم

رسمی باش خانمی اصلا نذار اینقدر قاطی شن که نفس تنگی ات رو ببینن اون بچه هم چون پسره واقعا نادونه ام ...

من رسمی هستم بخدا جوری رفتار نمیکنم که کسی بخواد چیزی بگه از پله رفتم بالا داشتم سلام میکردم گفتم نفسم در نمیاد گفت ایشالا نفسای آخرته

بچست دیگه. چندسال دیگه یادش میفته خجالت میکشهه. بیخیال بابا

همینجور که مامانش خجالت میکشه اینم میکشه

2706