2733
2734
عنوان

حیوووووون

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 56 پست
به شوهرت گفتی؟

آره پس نگفتم گفت اشکال نداره به مامانش رفته

خدایا مرسی بابت زندگی آرومم  نشستم و فقط نظاره گر هستم که خدا داره تک تک خواسته هام رو برآورده میکنه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رسمی هستم بخدا جوری رفتار نمیکنم که کسی بخواد چیزی بگه از پله رفتم بالا داشتم سلام میکردم گفتم نف ...

وای چه سخت...یاد خودم افتادم از پله های خونه برادرشوهرم بالا میرفتم طبقه ۴ بودن میرسیدیم نفسم بالا نمیومد بعد پدرشوهرم می گفت ها چته دو تا پله نمی تونی بالا بیایی

یعنی این کنایه ها عذاب میده ها تازه من باردار نبودم. کسی دعواش نکرد؟

2728
وای چه سخت...یاد خودم افتادم از پله های خونه برادرشوهرم بالا میرفتم طبقه ۴ بودن میرسیدیم نفسم بالا ن ...

اگه دعواش میکردن که این حرفارو نمیزد

خدایا مرسی بابت زندگی آرومم  نشستم و فقط نظاره گر هستم که خدا داره تک تک خواسته هام رو برآورده میکنه  
خب همین که شوهرت باهات همراهه باعث آرامشه، اونا رو هم زیاد تحویل نگیر دیگه

اصلا کاری باهاشون ندارم یه لحظه تمام بدنم لرزید از عصبانیت

2738
میگفتی ایشالا تو دیگه نفس نکشی تا از شر زبونت راحت شیم

بعضی وقتا آدم چیزی به ذهنش نمیرسه 

من خودم همیشه توی خونه موقع کار کردن و حرص خوردن جوابا یادم میاد، اون لحظه بخوام بگمم روم نمیشه

دقیقا منم همینطورم همین الان شوهرم زنگ زد به پدرشوهرم گفت به مامانش بگو جلو دهن بچتو بگیر یا جلو جمع میزنم تو دهنش

دقیقا منم همینطورم همین الان شوهرم زنگ زد به پدرشوهرم گفت به مامانش بگو جلو دهن بچتو بگیر یا جلو جمع ...

خیلی کار خوبی کرده 

حالا اگه اون لحظه مادرش حمایتش نمیکرد باز تحملش راحتتر بود و فوقش میگفتی بچه س نمیفهمه