2737
2734
عنوان

۱۸ سالم ک تموم شد میتونم روی حرفش نه بیارم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 41 پست
چه ربطی به ۱۸ سال سن داره مگ سن قانونی ک برسی میخوای به والدینت بکی به شماها ربطی نداره؟اونا صلاح تو ...

ببخشید مثلا من تل نصب کنم مثل همه ی ۳۲ نفری که توی کلاسمون هستن و گروه دارن چه آسیبی بهم میرسه؟ توی مادرا فقط مامان من اینجوریه هیچکدوم از دوستام اینجوری نیستن

گروه قرمز/قد:۱۶۰- وزن اولیه:۸۸- هدف اول:80-هدف دوم:۷۵-هدف سوم:70-هدف چهارم:۶۴❤
بله دوستای من از ۱۳ سالگی آرایش میکردن از ۱۱ سالگی گوشی داشتن و دوست پسر و اینا. حالا من اصلا اهل دو ...

هر کی هر کاری میکنه شما هم باید انجامش بدی؟!به نظرم مامانت حق داره و حتما چیزی میدونه که اینطور صلاح دیده

20سال بعد،بابت کارهایی که نکردی بیشتر افسوس می‌خوری تا بابت کارهایی که کردی، پس روحیه‌ی تسلیم پذیری رو کنار بذار، از حاشیه ی امنیت بیرون بیا، جستجو کن، بگرد، آرزو کن، کشف کن🌈🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید مثلا من تل نصب کنم مثل همه ی ۳۲ نفری که توی کلاسمون هستن و گروه دارن چه آسیبی بهم میرسه؟ توی ...

عزیزم مامانت اینو مطمئن باش ک صلاحت میخواد اگر صلاح تورو نخواسته پس چیه هان؟ نکنه دشمنی داره بات بابا حرفا میزنیا

2731
هر کی هر کاری میکنه شما هم باید انجامش بدی؟!به نظرم مامانت حق داره و حتما چیزی میدونه که اینطور صلاح ...

نه هرکی هرکاری کرد نباید انجام داد ولی باید به روز بود . مامان من توقع داره مثل دخترای ۳۰ سال پیش زندگی کنم. من تاحالا یکبار صورتم رو اصلاح نکردم حتی یبار پشت لب برنداشتم دارم مثل دخترای قاجاری میشم. به زوووووور برای اینکه کلاسا آنلاین بود واسه من گوشی خریده. قبلش با هیچکس ارتباط مجازی نداشتم اصلا نمیفهمیدم گوشی چیه. باورتون میشه من توی ۱۵ سالگی از یکی از دوستام پرسیدم این واتساپ چیه هی میگن؟ کلی بهم خندیدن. اینجوری هم خوب نیست میدونین:)

عزیزم مامانت اینو مطمئن باش ک صلاحت میخواد اگر صلاح تورو نخواسته پس چیه هان؟ نکنه دشمنی داره بات باب ...

با این زندگی ای که برام درست کرده از دشمنمم بدتره:)

2738
نه هرکی هرکاری کرد نباید انجام داد ولی باید به روز بود . مامان من توقع داره مثل دخترای ۳۰ سال پیش زن ...

خب منطقی براشون توضیح بده حتی راجب اصلاح صورتت و تاثیرش تو اعتماد به نفست اگه قانع کننده باشه چرا قبول نکنه

20سال بعد،بابت کارهایی که نکردی بیشتر افسوس می‌خوری تا بابت کارهایی که کردی، پس روحیه‌ی تسلیم پذیری رو کنار بذار، از حاشیه ی امنیت بیرون بیا، جستجو کن، بگرد، آرزو کن، کشف کن🌈🌻
تو بگو تلگرام مگه چی داره😑

هیچی والا،من از وقتی گوشی اندروید گرفتم استفاده میکنم هیییییچ خبری نیست توش اینقدر بد میگن

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

حالا اینستا ک هرچی نداشته باشی راحت تره 

ولی تل لازمت میشه اکثر گروهای دانشگاه تو تلگرامه همچنین کانالای استادات

تو دنیای من یکی بزنی 6 تا میخوری 6 تا بزنی 20 تا میخوری..خلاصه ب دریا وصله/همونیم که  هیچوقت تسلیم نشد..همینکه پدرومادرم میخندن خوشبختم/Sen büyük dünyada küçük bir kalpsin/خدایا میام گله کنم ازت..چشمم به پدرو مادرم میوفته هزار بار شکرت میکنم💙/غما هم میگذره^بیخیال رفیق.چایی بریزم؟:)/اللهم همان که میدانی♥/من بیشتر از اونی که فکر کنی زمین خوردم.ولی خب.تخس بار اومدم فقط میخندم✌/ما چون ز دری پای کشیدیم.کشیدیم/کم و کسری مرا دید ولی پیشم ماند.او رفیقی است که پای ضررم میماندY💛/از اولش خدا بوده.از اینجا به بعدشم خدا هست:)/قوی باش.خدا عاشق بچه پرروهاس😊