2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم تا سیزده چهارده ماهگی جا داره دکترا هم میگن اونایی که دیر دندون درمیارن جنس دندوناشون بهتره بازم با دکترش مشورت کن
دخترم سه خرداد اومد تو بغلم. خدایا ممنون که فرشته ها رو زمینی می کنی.
2731
دختر من 13 ماهگی دندون درآوردو سریع بقیه دندوناش دراومد پسرمگهم الان تو 13 ماه هستش،که تازه اولین دندونش جوونه زده خوندم تو همین نی نی سایت بود فک کنم تا 16 ماهگی جا دارن
خدایا شکر به خاطر فرشته های کوچولوم هانا جون و آریا جون
داداش من به دنیا که اومده بود دندون داشت ،دو تا دندونش قشنگ جیک زده بود ،جنس دندوناشم خیلی خوبه بزنم به تخته ولی نگران نشو هر کسی یه جوریه ،مگه می شه آدمیزاد دندون در نیاره!! دیر و زود داره سوخت و سوز نداره
این سوال جواب از دکتر تو نی نی سایت : با عرض سلام و خسته نباشید من پسر یازده ماهه دارم که دندان در نیاورده باید چه کاری برای او انجام بدم ۱۳۹۳ پنج شنبه ۱۰ مهر ساعت 10:29 صبح پاسخ مشاور: کلینیک دندانپزشکی دکتر مازیار با سلام دوست عزیز معمولا اولین دندان ها تا یکسالگی رویش میکند. اما در بعضی کودکان رویش دندان ها کمی دیرتر است. اگر تا چند ماه دیگر دندان ها رویش نکردند و علائم رویش دندان هم وجود نداشت، مثل آبریزش دهان، خارش لثه، بیقراری کودک، حتما به پزشک مراجعه کنید تا علت بررسی شود. لازم به ذکر است کلینیک دندانپزشکی کودکان دکتر مازیار برای عزیزانی که هنگام مراجعه معرف خود را نی نی سایت ذکر کنند، ویزیت و مشاوره رایگان و 20 درصد تخفیف روی خدمات در نظر دارد. شاد و سلامت باشید. کلینیک دندانپزشکی دکتر مازیار شماره تماس 44229159
2738
دختر من با ده ماه و نیمگی دندون در آورد ، الان ٦/٥ سالشه ، هنوز دندونهاش نیفتاده و خراب هم نیست و جنسش به گفته دندون پزشکش عالیه . پسرم هم الان ٧/٥ ماهشه و از دندون هیچ خبری نیست ، دکترش گفت تا ١ سالگی وقت داره.
Lilypie Pregnancy tickers
دخمله من تو چهار ماهگی دندونش جیک زد ولی پنج ماهگی اومد بالا.اینقدر زود گفت مامان که نمیگم تو چن ماهگی. ولی الان هشت ماهشه نه سینه خیز میره نه پاشو زیاد زمین میذاره نه چهار دست وپا. منم نگرانم. ولی تحقیقات خودم میگه این دو دسته مهارت با هم رابطه عکس دارن.مهارتهای حرکتی و غیر حرکتی