2737
2734
عنوان

موی بلوند خوبه یاتیره

130 بازدید | 13 پست

بچه هامن۲۷سالمه تاالان اصلا بلوند نکردم حالا تصمیم گرفتم اینبار بلوند کنم ولی خیلی دو دلم میترسم سنم بیشتربزنه ولی ازونورم همسرم دوست داره نمیدونم چیکارکنم😐

وجدان،صدای خداست...

لایت یا امبرع یا هایلایت کن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من پوست سفید موی مشکی خیلی دوست دارم سلیقه ایه دیگه

پوست منم سفیده کلا موهام خرماییه رنگ هم گزاشتنی همیشه تیره میزاشتم خیلیم بهم میاد ولی جاریام همشون بلوندن احساس میکنم بیشتر تغییر میکنن تامن

وجدان،صدای خداست...
2740

به نظرم کامل بلوند نکنید ،واقعا مو آسیب میبینه و همیشه هم باید آرایش کنید ،زود دلتون رو میزنه .من هایلایت نسکافه ای رو خیلی میپسندم خیلی شیکه و موهاتون از سادگی هم درمیاد ،در ضمن خیلی هم مده 

ازونا دوس ندارم😂کلا نمیدونما چیا همونکه دورنگ میشه؟ دوسدارم صاف ویکدرنگ باشه

باز من از بلوند بدم میاد😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
بلوند با رژ قرمز با کلی طلای زرد😂  من سلیقه م اصلا بلوند نیست یا زمینه تیره لایت روشن فقط ...

ازهمونش میترسم بایدهمش برم رنگساژ ازینورم تصمیم داریم اقدام کنیم برابارداری دیگه چندماه نمیتونم رنگ کنم

وجدان،صدای خداست...

من سبزه ام موهامم همیشه تیره رنگ می کردم همیشه هم آرایش داشتم ولی خب هیچ تغییری نمیکردم تا اینکه خیلی اتفاقی دوستم موهام روشن کرد از این رو به اون رو شدم . صورتم صد درجه قشنگ تر شد الان هفت ساله همش روشن میکنم خیلی بهم میاد . باید ببینی چه رنگی به صورتت میاد .