2737
2739
عنوان

جنسیت در سونو 18 هفته

195 بازدید | 22 پست

سلام مامانا.خوااهش میکنم جوابمو بدین

سونو ان تی گفتن ب نفع پسر چیزی نمیبینم.15 هفته سونو دادم‌گفتن 90درصد دختر..امروز سونو آنومالی گفتن ب پسر بیشتر میخوره.بیضه هاش پایین نیومده و خوب تشکیل نشده و ریزه..یعنی چیییی؟؟گفت دو هفته دیگه بیا.واقعا گیج شدم.کسی بوده جنسیت پسرش دیر مشخص شده باشه.

بیضه ندیده .اونجاش ک مشخصه.جای معتبر رفتی اصلا؟هفته ۱۸ کامل میگن مگر اینک پاش بسته باشه

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیضه ندیده .اونجاش ک مشخصه.جای معتبر رفتی اصلا؟هفته ۱۸ کامل میگن مگر اینک پاش بسته باشه

یعنی چی بیضه ندیده؟؟الان دختره یا پسر؟وای خدا مگه 18 هفته کامل نمیشه!یکی از دوستانمون گفت اونم پسرش بیضه هاش ریز بوده.تا 20هفتگی گفتن دختره.واقعا گیج شددددم.سونو ام معتبر رفتم.😭

2740

هرچیزی ممکنه عزیزم 

برا من ک 12 هفته معلوم شد 

ولی ی خانوم باهام بود ک 18 هفته بهش گفتن

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
یعنی چی بیضه ندیده؟؟الان دختره یا پسر؟وای خدا مگه 18 هفته کامل نمیشه!یکی از دوستانمون گفت اونم پسرش ...

میگم حتی اگر بیضه ندیده دیگ وسطشو ک دیده ب اون درازی.ب من گفتن دختره لای پاشم نشونم داد هیچی نداشت صافه صاف بود.ولی واسه پسر یچی اویزونه ازش

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
سونو گرافش خوبه.اما من نمیدونم واقعا چطور با قاطعیت نگفت.

شاید بچت ریزست لابد رشدش هنوز کانل نشده