2737
2739

ببینین من دوتا پنجره و ی در داریم ......۳ میلیون هم بیشتر نمیتونم خرج کنم....آیا میشه اصلا؟؟ فقط حریرو آستر میخوام بزنم....حریر متری ۹۰تومن صبح پرسیدم...بعد گفته که اندازه هارو بگیر بفرست...الان منم متر ندارم باچ اندازه بگیرم...

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....

فقط با متر، دقیق باید باشه اندازه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد طول و عرض و ضرب میکنن؟ چکارمیکنن ک گفت در تنها ۱۷۰۰ مییشه؟؟ پس پنجره ها چ....اینجوری ک نمیشه پرده کنم

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2728

بگو خودشون اندازه بگيرن

كار شما نيست

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2738
بعد طول و عرض و ضرب میکنن؟ چکارمیکنن ک گفت در تنها ۱۷۰۰ مییشه؟؟ پس پنجره ها چ....اینجوری ک نمیشه پرد ...

شما مدلی که میخوای بهش میگی و اندازه خود پنجره.خودشون ضرب میکنن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
بعد طول و عرض و ضرب میکنن؟ چکارمیکنن ک گفت در تنها ۱۷۰۰ مییشه؟؟ پس پنجره ها چ....اینجوری ک نمیشه پرد ...

نه عزیزم متر مربع که نیست پرده شما فقط طول پنجره رو بگیر با قد استاندارد ۲۸۰ هست اگه سقفتون استاندارد هست 

خوب الان متر بفرستیم ؟ 🤔اگه خودشون اندازه کنن بهتره بگو خودشون متر کنن

آره  ولی میخواستم خودم ی قیمت بگیرم قبل از این ک اون بیاد ..اندازه ها رو بدست بیارم..ببینم میشه یانه

من شوهرم با متر اندازه گرفت مشکلی هم نبود! باید دقیق باشیم ن شوهر من کلا میلی متریه چون خودشم مهندسه خیلی حرفه ایی متر کرد😅

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
2706