2733
2739
عنوان

رابطه با مرد متاهل

1806 بازدید | 126 پست

دوستان من تو دانشگاه به یه پسری علاقمند شدم هر از گاهی بهم پیام میداد تا اینکه کم کم این رابطه شکل گرفت بهم علاقمند شدیم چند بار خونه ی هم رفتیم بعد تازه فهمیدم متاهل خیلی بهش وابسته علاقمند شدم بگید چیکار کنم بزارمش کنار کمکم کنید من نمیخوام تو رابطه ی گناه باشم نمیخوام به همجنسم خیانت کنم ته دلم ازش بدم میاد روزی یه پاکت سیگار میکشه ۱ لیتر مشروب میخوره دروغگو خیلی و....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

آدم قحطه برات؟ 

فكر كن بعداً ازدواج كني كاري كه تو زندگي يكي ديگه داري انجام ميدي سر خودت يا خواهرت بياد خوبه؟ 

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂

ا ليتر مشروب ميخوره؟؟؟؟؟

بابا اون مرد زندگيه

خيلي توانمنده

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

اول برین بهش مرتیکه بوقلمون بعد بلااااااااک

کاش وقتی یکی سواد حرف زدن نداره حداقل شعور خفه شدن رو داشته باشه... هرچیو که خواستم دارم هرچیم که بخوام به دست میارم دوستان خواهرم گاهی با کابری من میاد سایت پس اگه میبینید بعضی کامنت هام تناقض دارن تعجب نکنید   
2706