2733
2734

سلام عزیزم

پسر من تو ۱۴روزگی تیروییدش11بود ک بردمش بهترین متخصص غدد نوزادان شهرمون و براش قرص لووتیروکسین تجویز کرد و گفت یکماه براش استفاده کنید و آزمایش ازش بگیرین و  بیاریدش دوباره.

الان  جواب آزمایشش اومد بشدت عدد تیروییدش برعکس شده اومده پایین یعنی قرص ها براش زیاد بوده؟ یا اینکه خودم فکر میکنم احتمالا کم کاریش موقت بوده و نیاز ب قرص نباشه دیگ؟

فردا نوبت دکترشو‌دارم ک آزمایشش رو نشون بدم.

فقط نگرانم تو این مدت که عدد تیروییدش اومده پایین و پرکاری شده به نوزادم ضربه نخورده باشه.

شما مشکل مشابه داشتی؟

سلام عزیزم پسر من تو ۱۴روزگی تیروییدش11بود ک بردمش بهترین متخصص غدد نوزادان شهرمون و براش قرص لووتی ...

شما خودتونم هم تیرویید داشتید؟ من خودم کم کار دارم ازمایش تیرویید نوزادمو نگرفتم نگرانم 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم پسر من تو ۱۴روزگی تیروییدش11بود ک بردمش بهترین متخصص غدد نوزادان شهرمون و براش قرص لووتی ...

متاسفانه نوزاد شما کم کاری مادرزادی داره و موقت نبوده و نیاز به دارو داشته

اینکه آزمایش رو گفته یک ماه دیگه تکرار کنید برای تشخیص تعیین دوز بوده

الان دوباره براش دوز رو تغییر میده و یک ماهه دیگه باید آزمایش رو تکرار کنید

قرص رو با شکم خالی بدید و در کمی آب حل کنید و با قاشق بدید

سعی کنید طبق گفته پزشکتون دوز تعین شده رو در روزهای تعیین شده بدید از خودتون دکتر بازی در نیارید

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
تو بارداری کم کاری خفیف

من از قبل بارداری خفیف بود  

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
متاسفانه نوزاد شما کم کاری مادرزادی داره و موقت نبوده و نیاز به دارو داشته اینکه آزمایش رو گفته یک ...

من ک کامل طبق تجویز دکتر بهش دادم اما اگ قرص نیاز داشت پس چرا اینقدر پایین اومده تو این یه ماه.خیلی پایینه.اخه خود دکترم همون جلسه اول گفت احتمال ۹۰درصد موقته.

حالا فعلا همه نگرانی من اینه این یه ماه نکنه نوزادم براش ضرر داشته این میزان قرص