2733
2734

همون كه خيلى ازش خوشم اومده بود

گفته بايد فكر كنم😑😑😑

منظورش نه بوده ديگه

(گفتم كه اونروز رفتيم تو اتاق حرف بزنيم،اخرش گفت اگه ميشه شمارتونو داشته باشم و بيشتر حرف بزنيم زير نظر خانواده ها)

منم عين اوسكولا زود شمارمو دادم😓😓😓

اكانت من و خواهرم مشتركه لطفا هى نگيد مجردى يا شوهر دارى😑🤭

خيلى دلم شكست

نميبخشمش كه انقدر ضايع ام كرد جلو خانواده ام

چون مامانم اينا ميدونستن بعد از چند جلسه رفت و امد نظر من مثبته

خب

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پس میخواستی چیکار کنی 

تو خیابون که شماره نگرفته  

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
😔😔😔😔

چون زود شماره دادی پشیمون شده؟

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2738
خوب پس چرا شماره گرفته؟ نه مثبت بوده رایش رو زدن

اره خودش خيلى خوشحال بود و...😔نميدونم والا

دلم شكست از اينكارش

خب تقصیر تو نبوده ک بلخره شماره میدن ک بیشتر باهم حرف بزننو اشنا بشن دیگه،بعدم اصلانم خجالتو ضایع شدن نداره 

آدمارو قضاوت نکنیم تنها به این دلیل که گناهامون باهم متفاوته
پس میخواستی چیکار کنی  تو خیابون که شماره نگرفته  

منظورم اينه نظره اونم مثبت بود نسبت بهم

نميدونم چى شد يه دفعه😔😔😔

2706