2733
2739
عنوان

چرااااااااااا من انقدر تنبلم؟

251 بازدید | 33 پست

خسته شدم از خودم

هزااااارتا کارِ نکرده دارم

از بچگی هم تنبل بودم

الانم دوتا بچه دارم ولی خیلی تنبلم به هیچی نمیرسم.حال و حوصله ندارم

دلم میخواد فقط دراز بکشم و سرم تو گوشی باشه

دقیقا روزی چندییییییین ساعت سرم تو گوشیه

کل زندگیم داره فنا میشه

اصلا گوشی هم دستم نباشه انگار بلد نیستم هیچ کاری کنم و اگر کار کنم بی فایده است.نمیدونم یه جور بی هدفی به انگیزگی

وای توروخدا بگید چکار کنم هم دست از گوشی بردارم هم کمی زرنگ تر بشم؟

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

لایک لطفا

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹

نت نگیر تا نتونی بری فضای مجازی.

برنامه ریزی کن واسه کارهات. صبح زودتر پاشو کارهات رو انجام بده.

حین کار کردن آهنگ بذار.

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

اول اینکه مزاجت احتمالا بلغمه وبلغم ها به شدتتتت تنبلن یکم درمورد مزاجت تحقیق کن

ودوم اینکه ممکنه کم خونی داشته باشی

شیره انگورو شربت کن هرروز بخور

دنیا گذرگاهه گذرگاهی که کوتاهه   فقططططط و فقططططط خود خداااااا هوای آدمو داشته باشه   خدا جونم میدونی چقدر دوستت دارم فقط و فقطم خودتو دارم   با تمام وجودم دوستت دارم مرسی هوامو داری عشقم  

کاراتو بنویس . خودت رو عادت بده مثلا تا جارو و ظرف وو اینا رو انجام ندادی به گوشی دست نزنی من موقع استراحت و بیکاری گوشی بدستم 

تکرار کن این زندگی که من دارم ارزوی خیلیاست باید قدر شو بدونم وقتی همه جا تمیزه یعنی برای زندگیم ارزش قائلم.  من لایق خونه و زندگی تمیز و مرتبم😊

تو  در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند 😊 
2706