2737
2734
عنوان

تصادف کردم😭😭

270 بازدید | 26 پست

اومدم از پارکینگ دربیام من همیشه با ته درمیومدم با سر دراومدم خیابون ماشین میومد سریع پیچیدم 

در عقب یکم مالید به پشت پراید 

بعد اینایی ک چسبیده به در اون از ماشین من کنده شد

از پرایده هم نمیدونم چیشده یکم خش افتاده حالت پوستمال.چراعشم ترک خورده حالا نمیدونم من زدم یا نه

از قبل اون قسمتش تصادفی بود معلوم نیست من چیکار کردم

دوساله رانندگی میکنم تاحالا تصادف نکرده بودم😭

مامانم اومد عین هو شمر کلی لعنتم کرد

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا یعنی خسارتش چقدر میشه کلی ناراحتم

اگه بابام بفهمه خون به پا میکنه

کتک نخورم خیلیه

دارم از استرس میمیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728
ای بابا فداسرت  صدقه بده خودت خوبی ک؟

اینا مهم نیست بابام بفهمه فحشم مبده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا یعنی خسارتش چقدر میشه کلی ناراحتم اگه بابام بفهمه خون به پا میکنه کتک نخورم خیلیه دارم از اس ...

ماشینه دیگه تصادف عادیه نگران نباش اگر خیلی بشه  دو تومنه 

از من میشنویی تو استکان هیچ کس دریا نریز
2738

شانس گوه منم این پسر همسایه فوضول اشغال اومده بود واستاده بود انگار چی شده اه میخواستم سرشو ببرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماشینه دیگه تصادف عادیه نگران نباش اگر خیلی بشه  دو تومنه

نگا فقط پوستمال شده بود در حد ۵ سانت

چقدر میشه؟؟

دوتومن خبلیه بابام زندم نمیذاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینا مهم نیست بابام بفهمه فحشم مبده

بابا من سرمو میذاشت  رو سینم محل نده باباها همینن:/

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
بیخیال به قول بابام ماشین برا تصادفه دیگه فکر نکنم خیلی بشه هزینش

بابام بیاد داد و هوار راه میندازه و ممکنه کتکم بزنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706