2733
2734
عنوان

سلام مادر های مذهبی میشه تشریف بیارین😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1423 بازدید | 102 پست
وای چه توصیه هاییی اشکم در اومد😢ممنون خیلی عالی بود.  خیلی ممنون کمک کردین

تازه یه توصیه خواهرانه دیگه هم دارم.۱ روز قبل از اقدام به بارداری خودتو شوهرت روزه بگیرید ثوابشو هدیه کنید به ۱۴ معصوم بعدش پاک پاک میشید و خییلی خوبه که نطفه بچتون پاک بیفته و بنظر خودم در عاقبت بخیریش تاثیر بسیاری داره

خدایا هرگاه دلم رفت تامحبت کسی رابه دل بگیرد،تواورا خراب کردی!خدایا،به هرکه وهرچه دل بستم،تودلم راشکستی!عشق هرکسی رابه دل گرفتم تو قرار از من گرفتی!هرکجا خواستم دل دردمندم راآرامش دهم،درسایه امیدی وبخاطر آرزویی،برای دلم امنیتی به وجود آورم،تو یکباره همه را برهم زدی!ودرطوفان های وحشتزای حوادث رهایم کردی تا هیچ آرزویی دردل نپرورم...توچنین کردی تا به غیر از تو محبوبی نگیرم وبه جز تو آرزویی نداشته باشم و جز توبه چیزی یا کسی امید نبندم وجز درسایه توکل به تو آرامش و امنیت احساس نکنم...خدایا تورا براین همه نعمتت شکر میکنم

من دوران بارداری قران زیاد خوندم روزی یک جز وزیارت عاشورا را هر روز میخوندم نمازمون هم اول وقت میخونیم اذان را هم باصدای بلند گوش میکردم ،پسرم خدا راشکر درسهاش خوبه برای نمازش اصلا اذیت نشدیم خودش اول وقت میخونه وروزه هم خدا راشکر الان چند ساله میگیره واعتراضی نداره خودش علاقه داره به این کارها حتی شبهای قدر هم بیدار میمونه واعمالش را انجام میده بدون تین که ما بهش بگیم خدا را هزاران بار شکر

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه یه توصیه خواهرانه دیگه هم دارم.۱ روز قبل از اقدام به بارداری خودتو شوهرت روزه بگیرید ثوابشو هدی ...

خیلی ممنون ازتون. 

ان شالله که همین کارو میکنم😢

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
افراط ندارم، خب میخوام یاد بگیرم چیکار کنم دیگه.  این کجاش افزاطه؟

بچه خودش باید راه خودشو پیدا کنه نباید تو دین و مذهب بهش فشار اورد ک حتما مثل منی ک پدر یا مادرشم بشه.. 

2731
من دوران بارداری قران زیاد خوندم روزی یک جز وزیارت عاشورا را هر روز میخوندم نمازمون هم اول وقت میخون ...

خدایا هزاران مرتبه شکرت. 

عالیه... آفرین به شما که اینجور بچه ای تربیت کردین👌

خدا به منم کمک کنه اینجور بچه تربیت کنم

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
ای جانم چ بامزه،ولی واقعا شدنیه؟مثلا پی پی شو بشوره ؟برامن سواله چون خودم پسر دارم دلم میخواد حیا ش ...

نمیدونم والا تجربه اش رو ندارم

ولی تا یه زمانی کاراش با مادره دیگه.. بقیه اش با ترفندهای خاص مادرانه اس که بچه یاد بگیره کاراشو خودش انجام بده

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
بچه خودش باید راه خودشو پیدا کنه نباید تو دین و مذهب بهش فشار اورد ک حتما مثل منی ک پدر یا مادرشم بش ...

نه من الان پیش شما اینجور میگم راهنماییم کنین وگرنه خودم زور به کار نمی‌برم و احبار نمیکنم. 

میخوام خودش بره دنبالش ولی من مسیر رو هموار میکنم. 

خود پدر و مادر من با زور تربیت نکردن و من با علاقه راهمو انتخاب کردم😍

خیلی ممنون ازتون.  ان شالله که همین کارو میکنم😢

چند سالته اجی؟؟

منم چند روزه دلم میخواد مادر بشم😍😂۱۹ سالمه مجردم

خدایا هرگاه دلم رفت تامحبت کسی رابه دل بگیرد،تواورا خراب کردی!خدایا،به هرکه وهرچه دل بستم،تودلم راشکستی!عشق هرکسی رابه دل گرفتم تو قرار از من گرفتی!هرکجا خواستم دل دردمندم راآرامش دهم،درسایه امیدی وبخاطر آرزویی،برای دلم امنیتی به وجود آورم،تو یکباره همه را برهم زدی!ودرطوفان های وحشتزای حوادث رهایم کردی تا هیچ آرزویی دردل نپرورم...توچنین کردی تا به غیر از تو محبوبی نگیرم وبه جز تو آرزویی نداشته باشم و جز توبه چیزی یا کسی امید نبندم وجز درسایه توکل به تو آرامش و امنیت احساس نکنم...خدایا تورا براین همه نعمتت شکر میکنم
2738
چند سالته اجی؟؟ منم چند روزه دلم میخواد مادر بشم😍😂۱۹ سالمه مجردم

اخیییی😍تو هنوز ازدواج نکردی آخه. اول همسرت رو بخوا بعد بچه😋

من 20 😍

خدایا هزاران مرتبه شکرت.  عالیه... آفرین به شما که اینجور بچه ای تربیت کردین👌 خدا به منم کمک ...

ممنونم ،ان شاالله خدا فرزند سالم وصالحی نصیبتون کنه راستی همیشه وقتی بهش شیر بدی اولش بسم الله بگو

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
اگه میخوای بچه ات خوب بشه ،باید خودت مبارزه با نفس داشته باشی، کلیپ همین مطلبی که گفتم پناهیان داره ...

لایک واسه امضات.‌خیلی خوشم اومد..منم مادرم شاغل بود و خیلی اوقات تو خونه تنها بودم..واسه همین الان خوشحالم ک خونه دارم

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)

حالا وقت برا نماز و روزه زیاد هست 

اول برو دکتر و اینا تا بدنت کمبود ویتامین و اینا نداشته باشه نماز رو بعدا هم یاد میگیری ولی از نطفه کمبود املاح داشته باشه تا آخر عمرش خواهد داشت

.هوا خواه توام جانا و میدانم که میدانی‌...👨‍👩‍👧
حالا وقت برا نماز و روزه زیاد هست  اول برو دکتر و اینا تا بدنت کمبود ویتامین و اینا نداشته باش ...

چشم میرم. 😍

من مذهبی نیستم ولی میخوام از یکی از تجربیاتم بهتون بگم من یه دوستی در دبیرستان داشتم که مادر و پدرش ...

من خیلی بااین موافقم... دوس دارم خودش برمبنای فطرتش پیش بره و البته از من و پدرش هم چیز بدی نبینه و یاد نگیره.. امید به خدا

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
درسته  ولی گاهی همین حیا هاس که کار دست ادم میده ادم باید با بچش دوست هم باشه اگه یه مشکلی ب ...

من هم جلوی مامانم لباس عوض نمیکردم.. ولی هر سوالی ک داشتمو از مامانم میپرسیدم و میپرسم... مثلا ۱۶ یاهفده ساله بودم که از مامانم پرسیدم زایمان طبیعی چجوری انجام میشه..مامانم سرخ شد از خجالت ولی برای من توضیح داد و من انگار‌کشف مهمی کرده باشم زل زدم به صورتش و بااشتیاق گوش دادم😂😂😂

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706