2737
2739
عنوان

شهاب حسینی

2135 بازدید | 100 پست

خیلی پشتش حرف میزنن ولی به نظر من هم بازیگر خیلی خوبیه هم شخصیتش قابل ستایشه این همه پشتش حرفه به نظرم بیخوده بین تمام بازیگرانی که وقتی یه چیزی میشه میان سمت مردم و الکی خودشونو از مردم میدونن هی هم داد و فریاد میکنن که مردم دارن اذیت میشن که البته همشون دروغه ولی این ادم حرفی که میزنه بیشتر به دل میشینه این یعنی هز ته دلشه . 

گیر دادن که چرا رفته واکسن زده

بابا پول داشته رفته زده! هیچ مسئولیتی هم در برابر ما نداره! به ما چه که زده

نوش جونش

والا الان اینهمه آدم فایزر زدن بعدش میگن نههههه تحریم

گیر دادن به این بدبخت

هیچی تو دلش نیست ی بازیگر خوب وموفق ک کمترکسی میتونه موفقیتشو هضم کنه امیدوارم هرجا هست تنش سلامت و لبش خندون باشه

چه بنویسم ؟ که دلتنگم من از شبهای تنهایی  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مگه میشه حرف نباشه همیشه هس دیگه منتهی موضوع اینه که ما مردم از یه بازیگر بیشتر از یه بازیگر انتظار داریم ،، قرار نیس گویا خطا کنه زنشو طلاق بده وخیلی مسایل دیگه ،کلا زیاد زید ذره بین میبریم که درست نیس من ب خود شخصیتش و زندگی شخصیش کاری ندارم ولی بازیگر خیلی خیلی توانمندیه

2731
گیر دادن که چرا رفته واکسن زده بابا پول داشته رفته زده! هیچ مسئولیتی هم در برابر ما نداره! به ما چه ...

دقیقا همینه اصلا چرا راه دور میریم الان اگه بیان بگن فایرز به خانواده شما میدن ولی فقط به شما و همسرتون و بچتون شما نمیرید بزنید ؟ نگران پدر مادرتون میشید ولی به خاطر اونا از واکسن نمیگذرید ببخشید که شما رو مثال زدم منظورم همه هستیم اونم ادمه چرا نباید بزنه 

همش ریاس مثل رامید جوان فقط شعار الکی

اصلا و ابدا رامبد جوان و با شهاب حسینی نمیشه مقایسه کرد هر چندبه نظر من رامبد جوانم با اون که ازش خوشم نمیاد کار بدی نکرده وقتی اسرانی جماعت هنوز تو قرن ۲۱ سرش تو زندگی مردمه چه انتظاری داریم پیشرفت کنیم ما نصف روزمونو در حال حرص خوردن در مورد اینیم که چرا فلانی اینطوری میکنه من خودمم اینجوریما منظورم بقیه نیستن الان ریحانه پارسا به شدت رو مخمه کلا ازش نفرت دارم ولی الان که فکر میکنم میبینم درسته رفتار های اون به رده سنی نوجوون اسیب میزنه ولی بازم هر ادمی میتونه برای خودش تصمیم بگیره به هیچ کسی هم ربطی نداره 

2738

دارندگی و برازندگی نوش جونش که زده 

یه عدهههه حسوووود تا یکی معروف میشه هی می‌خوام برایش حرف بسازن افت زحمت کشیده چند ساله به اینجا رسیده شما که ن جنم و نه عرضه داری پس بتمرگ سر جان حرف نزن عجباااااا

مگه میشه حرف نباشه همیشه هس دیگه منتهی موضوع اینه که ما مردم از یه بازیگر بیشتر از یه بازیگر انتظار ...

چه انتظاری اخه . اونم ادمه زنشو طلاق داده خوب نمیتونه به خاطر این که مردم ازش بد نگن به زور زندگی کنه که . مردم خیلی اشتباه میکنن از زندگی ادما توقع دارن ادم توانمندیه دمشم گرم دیگه زندگیش به ما چه اصلا ما چبدونیم چه ها کرده بعدشم بازیگرا به واسطه شغلشون زندگیشون خیلی اسیب پذیر تره بلاخره یه خانم یه جایی کم میاره دیگه وقتی خودمونو بزاریم جای همسر ایشون میفهمیم که چقدر سخته با یخ بازیگر زندگی کردن

دارندگی و برازندگی نوش جونت که زده  یه عدهههه حسوووود تا یکی معروف میشه هی می‌خوام برایش حرف ب ...

دقیقا باهاتون موافقم والا چقدر مردم بد بخت شدن که برای زنده بودن کسی چون خودشون اسیب پذیرن ناراحت میشن

دقیقا همینه اصلا چرا راه دور میریم الان اگه بیان بگن فایرز به خانواده شما میدن ولی فقط به شما و همسر ...

شهاب حسینی یه شهروند آمریکاییه و از تمام حقوق یه آمریکایی برخورداره

اونی باید خجالت بکشه که...

میدونی چرا پت سر حرفه؟! چون گفت درمورد هواپیمای اوکراین، ما یسری نخبه از دست دادیم، اسلحه رو نگیرید سمت یسری نخبه ی دیگه منظورش هوا فضای سپاه بود 

چون این حرفو زد، فقط بخاطر همین. رسانه ها شروع کردن فحش دادن بهش 

مثل محسن چاوشی که توی پیجش از امام زمان گذاشت، زن آبی اومد گفت وحشی و این چیزا 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
نوش جونشششش که نون به نرخ روز میخوره چه ضرری داشته برای من و شما  گیر به کسایی دیگه بدید ..... ...

والا به خدا والا بلا ههمون نون و به نرخ روز میخوریم کسی هست اینجا اینجوری نباشه ؟؟؟؟؟؟؟؟یه کلمه یاد گرفتن هی میگن

2706